جباری: تنها باشگاهی که من را خواست نیروی زمینی بود

به گزارش اخبار اسپرت، مجتبی جباری می‌گوید نیروی زمینی برای جذب بازیکنان مشمول لیگ برتر و لیگ یک تلاش خواهد کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

جباری: تنها باشگاهی که من را خواست نیروی زمینی بود

مجتبی جباری بعد از انتخاب به عنوان سرمربی تیم نیروی زمینی در مراسمی مقابل دوربین خبرنگاران حاضر شد و عنوان کرد: ضمن تشکر از جناب سرهنگ مسیب زاده که قبول کردند من یک فصل در خدمت نیروی زمینی ارتش باشم، خیلی خوشحالم که شروع فعالیت مربیگری ام در کنار تیمی است که واقعا به پاکی شهرت دارد و همه می‌دانند تیمی است که سال ها در ‌عرصه باشگاهی فعالیت می‌کند و خیلی از بازیکنان در سطوح مختلف با این تیم همراه بوده‌اند و تا الان توانستند رسالت‌شان را انجام بدهند.

وی افزود: نکته مهمی که این تیم دارد این است که برای حفظ بازیکنانی که سال ها زحمت کشیده‌اند و به سن سربازی می‌رسند، تلاش زیادی می‌کند تا بتوانند ادامه مسیر فوتبال حرفه ای خود را به خوبی طی کنند و دوباره جذب فوتبال حرفه ای بشوند.

جباری در ادامه گفت: طی جلسه ای که با جناب سرهنگ مسیب زاده و دوستان عزیز داشتیم کاملا حس کردم کاری که می‌خواهند انجام بدهند در فضای سالم است و دوست دارند که باشگاه نیروی زمینی را به جلو حرکت بدهند و اقدامات خیلی خوبی هم به لحاظ زیرساختی انجام شده که فکر می‌کنم در چند ماه آینده حتما خواهیم دید و بیشتر از باشگاه نیروی زمینی خواهیم شنید.
جباری با اشاره به برنامه هایش در مربیگری گفت: من هم امیدوارم در این مسیر بتوانم کمک کنم تا اتفاق خوبی را برای این تیم رقم بزنیم. خودم هم خیلی مسائل در ذهنم هست که امیدوارم در عرصه مربیگری آنها را پیاده کنم؛ در حال حاضر برای من این شرایط مهیا است و باشگاه نیروی زمینی تنها باشگاهی بود که به من به عنوان مربی درخواست داد. همانطور که در برنامه گفتم برای برخی تیم ها باید تماس بگیری و واسطه بگذاری اما این اتفاق افتاد.‌ من باشگاه نیروی زمینی را زیر نظر داشتم و پتانسیل هایش را می‌دانم و انتظار از خودم خیلی دارم و امیدوارم با کمک دوستان بتوانم امسال اقدامات خوبی انجام بدهم.

سرمربی جدید نیروی زمینی در خصوص مدت قراردادش و همچنین دستیارانش توضیح داد: قرارداد من یک ساله است و دوستانی هم به عنوان کادرفنی و کمک مربی اضافه خواهند شد. با صحبت هایی که با دوستان انجام دادیم تعدادی از افرادی که در باشگاه نیروی زمینی فعال هستند به جمع ما اضافه می‌شوند و کمک خواهند. در شروع تمرینات باید ببنیم تغییر خواهیم داشت و افرادی اضافه خواهیم کرد یا خیر.

او پاسخ به اینکه هدف نیروی زمینی در فصل آینده چیست گفت: صعود به لیگ دسته یک.

جباری در واکنش به اینکه آیا نیروی زمینی ابزار کافی برای این هدف گذاری را دارد عنوان کرد: به نظر من باشگاه نیروی زمینی پتانسیل صعود به لیگ دسته یک را دارد و این توان را هم دارد که در دسته یک هم جزو مدعیان باشد. تمام تلاش ما این است که بتوانیم تیم خوبی جمع کنیم و امیدوارم که بتوانیم منابع مالی خوبی هم جذب باشگاه کنیم. این تیم جایگاه و سابقه و توانش را دارد که در لیگ دسته یک و صعود به لیگ برتر جزو گزینه ها باشد.

وی در پاسخ یه اینکه آیا برای جذب بازیکنان مشمول لیگ برتر و لیگ یک تلاش خواهند کرد گفت: ما تلاش می‌کنیم بهترین بازیکنانی که می‌توانند سهم نیروی زمینی باشند را جذب کنیم. با دوستان هم که صحبت کردیم بنا بر این بوده که طوری باشد که هم باشگاه نیروی زمینی بتواند استفاده کند هم دوستانی که جایگاه فوتبالی مناسبی دارند در این باشگاه بهره‌مند بشوند و فوتبال‌شان رشد کند تا بتوانند با شرایط بهتری در صورت داشتن قرارداد، به تیم هایشان برگردند.

حتما ببینید

خبر نهایی؛ کی‌روش جایگزین اسکوچیچ شد

به گزارش اخبار اسپرت، کارلوس کی روش سرمربی قطعی ایران در جام جهانی 2022 خواهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *