پیروزی پرتغال و توقف اسپانیا در لیگ ملت‌ها

به گزارش اخبار اسپرت، در شبی که پرتغال به راحتی سوئیس را از پیش رو برداشت، اسپانیا به سختی توانست مقابل جمهوری چک به تساوی دست پیدا کند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

پیروزی پرتغال و توقف اسپانیا در لیگ ملت‌ها

به گزارش “اخبار اسپرت”، پرتغالی ها که امشب میزبان سوئیس بودند، موفق شدند با نتیجه 4-0 از سد حریف عبور کنند. در حالی که اسپانیا در خانه جمهوری چک به سختی و در ثانیه های پایانی به تساوی 2-2 رسید.

پرتغال در خانه بازی را بهتر آغاز کرد و تنها 15 دقیقه زمان نیاز داشت تا به گل برسد. روی یک ضربه آزاد بود که توپ رونالدو را گریگوری کوبل برگشت داد ولی توپ برگشتی به ویلیام کاروالیو رسید و او هم به راحتی کار را تمام کرد.

این نتیجه تا دقیقه 35 پابرجا بود تا اینکه رونالدو اختلاف را به دو گل افزایش داد. روی یک حرکت از سمت راست بود که پاس برونو فرناندز به دیوگو ژوتا رسید و او هم رونالدو را صاحب موقعیت کرد تا او با یک ضربه حساب شده کار را تمام کند.

تنها 4 دقیقه بعد، رونالدو گل دوم خودش و گل سوم پرتغال را به ثمر رساند. این بار ضربه ژوتا بعد از برخورد به کوبل در مقابل دروازه خالی به رونالدو رسید و او هم با یک بغل پای ساده، حساب کار را 3-0 کرد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم هم پرتغال تیم برتر میدان بود تا اینکه در دقیقه 68، ژوائو کانسلو گل چهارم را به ثمر رساند. این بار برناردو سیلوا در نقش گلساز ظاهر شد و کانسلو بعد از عبور از دروازه بان حریف، با یک ضربه دقیق دروازه را باز کرد.

در ادامه باز هم این بازیکنان پرتغال بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان چهار گل به پایان رسید.

اما اسپانیا که در اولین دیدارش در لیگ ملت ها مقابل پرتغال به تساوی رضایت داده بود، امشب هم برابر جمهوری چک به نتیجه ای بهتر از تساوی 2-2 نرسید.

تنها 4 دقیقه از بازی سپری شده بود که حمله تند و تیز بازیکنان جمهوری چک باعث شد تا یاکوب پشک با پاس یان کوچکا با اونای سیمون در موقعیت تک به تک قرار بگیرد و با یک بغل پای ساده دروازه را باز کند.

این نتیجه تا آخرین ثانیه های نیمه اول پابرجا بود تا اینکه در وقت های اضافی این نیمه، گاوی با پاس رودری درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و با یک شوت تماشایی کار را تمام کرد.

در نیمه دوم هم جمهوری چک شروع بهتری داشت و سرانجام در دقیقه 62، یان کوچکا بار دیگر این تیم را پیش انداخت. این بار با پاس واکلاو چرنی بود که کوچکا با سیمون تک به تک شد و با یک ضربه چیپ تماشایی حساب کار را 2-1 کرد.

تلاش اسپانیایی‌ها برای گل تساوی بار دیگر در آخرین ثانیه ها ثمر داد و در دقیقه 90 اینیگو مارتینز گل تساوی را به ثمر رساند. روی ارسال مارکو آسنسیو بود که اینیگو مارتینز با ضربه سر دروازه را باز کرد و بازی با نتیجه 2-2 به پایان رسید.

با نتایج امشب، پرتغال و جمهوری چک با 4 امتیاز در صدر این گروه قرار دارند و اسپانیا و سوئیس با دو و صفر امتیاز در رتبه های بعدی هستند.

حتما ببینید

ناکامی در جذب آندریاس کریستنسن

به گزارش اخبار اسپرت، بارسلونا خودش پروژه جذب آندریاس کریستنسن ، مدافع جوان چلسی را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *