تمام انگلیس علیه بلینگام: او را از تیم بیرون کنید!

به گزارش اخبار اسپرت، عملکرد جود بلینگام در یورو 2024 در حد و اندازه نمایش او در رئال مادرید نبوده و رسانه‌های انگلیسی می‌خواهند او از ترکیب اصلی خارج شود. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

تمام انگلیس علیه بلینگام: او را از تیم بیرون کنید!

جود بلینگام وضعیت خوبی ندارد و خود جود هم این را می‌داند. ژست او پس از، از دست دادن یک موقعیت گل مقابل اسلوونی گویای همه چیز بود. اگرچه انگلیس از نظر عملکردی یک سال نوری با آنچه که باید فاصله دارد، اما از بلینگام که در بازی اول مقابل صربستان هم موفق به گلزنی شد، انتظار زیادی می‌رفت.

عملکرد جود بلینگام در خط میانی انگلیس تا پایان مرحله گروهی به‌گونه‌ای بوده که در انگلیس عده‌ای به فکر حذف او از ترکیب اصلی هستند تا به فیل فودن به جای او وارد ترکیب شود.

گاردین در تحلیلی در همین باره نوشت: “ترکیب انگلیس باید تغییر کند و این به معنای خلاص شدن از شر جود بلینگام است. کار درست این است که فیل فودن را به ترکیل اصلی اضافه کنیم و بلینگام از ترکیب خارج شود. او در نیمه اول بازی هیجان‌انگیز بود، اما جالب بود که گرت ساوتگیت در نیمه دوم مقابل صربستان شاهد محو شدن این هافبک بود. مقابل دانمارک، جود در فرانکفورت سنگین بود. پرس خوبی از سوی او وجود نداشت. او سرعت انگلیس را کاهش داد.”

خود بلینگام در گفتگویی که فدراسیون فوتبال انگلیس آن را منتشر کرد درباره وضعیت خودش گفت: “در آخرین بازی من کاملاً مرده بودم، اما می‌شنوید که هواداران آواز می‌خوانند و شعار می‌دهند… بیرون از ورزشگاه و کمپ تمرینی اظهارات منفی زیادی وجود دارد. فکر می‌کنم مهم این است که یادمان باشد هواداران حاضر در ورزشگاه هستند که به ما انرژی می‌دهند. ما باید از انرژی و احساسی که از آن‌ها می‌گیریم استفاده کنیم.”

به گزارش دیلی میل، گرت ساوت‌گیت قصد دارد با جود به عنوان یک “ستاره ناامید” صحبت کند. و به قول وین رونی در پادکست فوتبال دیلی “به نظر من او بسیار ناراحت است و قبلا دقیقاً در شرایط مشابه او بوده‌ام. به عنوان یک ستاره انگلیس و رئال مادرید، صحبت‌های او را نشنیده‌ام. او به عنوان یکی از بازیکنان نمادین تیم ملی باید در همه آیتم‌‌ها برتر باشد.”

همانطور که روزنامه سان نوشته، او “باید دوباره ابرقهرمان انگلیس شود وگرنه شیرها شانسی برای قهرمانی جام یورو نخواهند داشت.”

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *