آنچلوتی و گواردیولا یک قدم جلوتر از همه هستند

به گزارش اخبار اسپرت، از نظر الساندرو دل‌پیرو، اسطوره فوتبال ایتالیا، کارلو آنچلوتی و پپ گواردیولا بهترین مربیان حال حاضر دنیا هستند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

آنچلوتی و گواردیولا یک قدم جلوتر از همه هستند

کارلو آنچلوتی در تابستان سال گذشته جانشین زین الدین زیدان شد و توانسته تا به اینجا رئال مادرید را به چهار جام ارزشمند برساند. کارلتو که بین سال های 2013 تا 2015 نیز مربی رئال بود و با این تیم به چهار جام رسید، در بازگشت به باشگاه مادریدی نیز موفق کار کرده است. در یک سال گذشته رئال با آنچلوتی توانسته قهرمان لالیگا، لیگ قهرمانان، سوپرجام اسپانیا و سوپرجام اروپا شود. رئال فصل جاری را نیز عالی شروع کرده و هر چهار بازی خود در لالیگا را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

الساندرو دل‌پیرو، اسطوره باشگاه یوونتوس و تیم ملی ایتالیا، که دو سال در یووه زیر نظر آنچلوتی کار کرده، در مورد راز موفقیت او گفت:« معتقدم آنچلوتی و پپ گواردیولا شبیه هم هستند. هر دو، هر سال خودشان را به‌روز می کنند و نگاهی رو به جلو دارند. آنچلوتی این توانایی را دارد تا بازیکنانش را به بالاترین سطح خودشان برساند. او برای آنها مثل یک پدر است. همیشه این حس را دارید که آنچلوتی در مشکلات کنارتان است و به شما کمک خواهد کرد. ضمن اینکه او انسانی بسیار با شخصیت و شایسته است و در حال حاضر مربیان زیادی مثل او نداریم.»

دل‌پیرو ادامه داد:« شاید بتوانید از آنچلوتی و گواردیولا تقلید کنید ولی آنها همیشه یک قدم از شما جلوتر هستند. در حال حاضر بهتر از این دو مربی نداریم. هر دو به بازیکنان‌شان بسیار اهمیت می دهند. البته نمی توان انکار کرد که بهترین بازیکنان نیز در اختیار آنهاست. برای مثال امسال سیتی ارلینگ هالند را خرید. او بازیکنی است که هر مربی آرزوی داشتنش را دارد.»

حتما ببینید

دمبله: واقعا خوشحال شدم امباپه به رئال نرفت

به گزارش اخبار اسپرت، عثمان دمبله از اینکه کیلیان امباپه به رئال پاسخ منفی داد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *