ناکامی در جذب آندریاس کریستنسن

به گزارش اخبار اسپرت، بارسلونا خودش پروژه جذب آندریاس کریستنسن ، مدافع جوان چلسی را متوقف کرده است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

ناکامی در جذب آندریاس کریستنسن

مدیران بارسلونا ماه‌هاست تمرکز خود را روی توافق با بازیکنانی که قراردادشان در پایان فصل خاتمه می‌یابد، قرار داده اند و یکی از آنها آندریاس کریستنسن، مدافع میانی و دانمارکی چلسی است. حالا نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد بلوگرانا تقریبا مذاکرات برای جذب این بازیکن را قطعی کرده و با کریستنسن به توافق رسیده بود، اما احتمال جذب ماتایس دی‌لیخت فعلا باعث متوقف شدن پروژه جذب مدافع چلسی شده است.  

آندریاس کریستنسن دانمارکی می‌خواهد تیم آینده خود را در همین ماه ژانویه پیش رو مشخص کند و به همین دلیل بارسلونا چاره ای جز تصمیم گیری در مورد جذب این بازیکن ندارد. البته مذاکرات با کریستنسن از ماه‌ها پیش آغاز شده و بارسلونا حتی این گزینه را داشت که او را به صورت قرضی در زمستان گذشته نیز به خدمت بگیرد.

اما در نهایت برگزاری انتخابات ریاست باشگاه مانع انجام این انتقال شد و در نهایت اریک گارسیا در تابستان با قرارداد آزاد به بارسا پیوست. اما پروسه جذب آندریاس کریستنسن برای مدتی کوتاه  به تعویق افتاد و مذاکرات بین بارسلونا و این بازیکن از ابتدای فصل دوباره به جریان افتاده است.

کریستنسن که خودش شخصا خواهان انتقال به بارسلونا است، حتی مذاکرات با چلسی مورد تمدید قرارداد را منتفی کرده بود. اما حالا این مدیران باشگاه اسپانیایی هستند که باید در مورد توافق با او یا تلاش برای جذب ماتایس دی‌لیخت در فصل تابستان به جمع بندی نهایی برسند. البته به جز بارسلونا، دو باشگاه لیگ برتری، بایرن مونیخ و یوونتوس نیز شرایط جذب آندریاس کریستنسن را زیر نظر گرفته‌اند.

حتما ببینید

لوا بارسا را قهرمان کند، بعد صحبت می‌کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، جوزپ پِدرِرول، مجری برنامه ال‌چیرینگیتو، معتقد است با وجود شروع بهتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *