چپ پای جنجالی به استقلال برگشت!

به گزارش اخبار اسپرت، با اعلام رسمی باشگاه استقلال، میلاد زکی‌پور پس از چهار فصل، یک بار دیگر به این تیم بازگشت. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

چپ پای جنجالی به استقلال برگشت!

استقلال برای تقویت سمت چپ خود، دست روی بازیکن سابقش گذاشت. میلاد زکی‌پور که در زمان سرمربیگری علیرضا منصوریان و در 21 سالگی با پوشیدن پیراهن آبی‌های پایتخت نامی برای خود دست و پا کرد، پس از اتمام قراردادش با سپاهان، به استقلال بازگشت.

آبی‌ها چند روز پیش موفق شدند تا قرارداد ابوالفضل جلالی را تمدید کنند ولی این بازیکن به دلیل اینکه مشمول خدمت سربازی است، باید فصل بعد را در ملوان توپ بزند و استقلال نیز برای اینکه بهترین پاسور خود در فصل قبل را رایگان از دست ندهد، قرارداد او را تمدید کرد تا این بازیکن با پایان دوران سربازی، به جمع آبی‌ها بازگردد.

در نتیجه و برای پر کردن جای خالی جلالی در فصل بعد، استقلال به دنبال دو گزینه در سمت چپ بود که در نهایت میلاد زکی‌پور با مدیران باشگاه به توافق رسید تا او پس از چهار فصل دوری از جمع آبی‌ها، به تیم سابقش بازگردد و به احتمال بسیار زیاد، جانشین جلالی شود.

زکی‌پور که در لیگ شانزدهم به استقلال پیوسته بود، پس از انجام 103 بازی برای آبی‌ها، راهی گل‌گهر شد و طی دو فصل اخیر نیز با لباس سپاهان به میدان رفت و حالا با عقد قراردادی رسمی و به مدت 2 سال، به استقلال بازگشته تا باز هم فرصت پوشیدن پیراهن آبی‌ها را داشته باشد.

این بازیکن طی چهار فصل دوری از استقلال و انجام 122 بازی برای دو تیم گل‌گهر و سپاهان، موفق به زدن چهار گل شد و هفده بار نیز پاس گل داد تا حالا با تجربه‌ای بیشتر نسبت به دوره نخست حضور در جمع آبی‌ها، امیدوار به درخشش در استقلال باشد.

بدین ترتیب و پس از محمدحسین اسلامی، استقلال امروز خرید دومش را نیز به صورت رسمی معرفی کرد تا میلاد زکی‌پور در سمت چپ خط دفاعی، کمک حال نکونام و آبی‌ها باشد.

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *