سرمربی دانمارک با موبایل علیه آلمان در میکسدزون!

به گزارش اخبار اسپرت، کسپر هیولماند، سرمربی دانمارک، بعد از شکست مقابل آلمان و حذف از یورو، از تیم داوری و VAR به شدت انتقاد کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

سرمربی دانمارک با موبایل علیه آلمان در میکسدزون!

دانمارک در مرحله یک هشتم نهایی یورو 2024 توسط آلمان حذف شد و نمی‌توان گفت که فقط یک لحظه تعیین کننده داوری در بازی بود، بلکه دو تا داشتیم.

در ابتدای نیمه دوم در حالی که هنوز نتیجه صفر بر صفر بود، اندرسن دروازه را باز کرد اما VAR به دلیل یک آفساید میلی‌متری آن را لغو کرد. سه دقیقه نگذشته بود که کای هاورتز یک گل از روی نقطه پنالتی برای آلمان به ثمر رساند. پنالتی را چه کسی مرتکب شده بود؟ همان مدافعی که سه دقیقه قبل‌تر گلزنی کرده بود، اندرسن.

هیولماند در پایان بازی بسیار عصبانی بود و گفت: «بازی با دو تصمیم VAR تعیین شد. چند دقیقه بعد از آفساید یک اینچی، یک پنالتی برای آلمان گرفتند، به شخصه خیلی از این قانون مسخره هند خسته شده‌ام. ما نمی‌توانیم مدافعانمان را مجبور کنیم که دست‌هایشان را پشت سرشان بگذارند. این ناامید کننده است و فوتبال آنطور که باید باشد، نیست.»

مربی خشمگین ادامه داد: «من فکر می‌کنم خیلی مسخره است و به این ترتیب فوتبال مضحک می‌شود. شما نمی‌توانید یک گل را به‌خاطر یک اینچ رد کنید، به نظر من خنده‌دار است. من این صحنه را روی گوشی موبایلم دارم و خودتان ببینید چطور گل را رد کردند.»

حتما ببینید

خوشحالی اینزاگی از اولین گل طارمی برای اینتر

به گزارش اخبار اسپرت، روزنامه مطرح ایتالیایی نوشته مهدی طارمی در اولین تمرین با اینتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *