اختصاصی: اختلاف بزرگ فدراسیون و شمسایی تمام شد

به گزارش اخبار اسپرت، در شرایطی که گمانه‌زنی‌های بسیاری پیرامون حضور تیم ملی فوتسال ایران در تورنمنت کافا 2024 مخابره می‌شد، این مسابقات لغو شد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

اختصاصی: اختلاف بزرگ فدراسیون و شمسایی تمام شد

یکی از موضوعاتی که در خانه فوتسال بین اعضای کمیته فوتسال و مربیان تیم ملی مورد بحث قرار گرفت، شرکت در تورنمنت کافا بود و برای جامعه فوتسال سوالات بسیاری را در خصوص شرکت کدام رده سنی در این رقابت را برانگیخته بود. در نهایت، کمیته فوتسال تصمیم گرفت در صورت برگزاری تورنمنت کافا همانند سال گذشته تیم ملی فوتسال امید ایران با سرمربیگری علی صانعی در این مسابقات حضور پیدا کند.

با پیگیری‌های خبرنگار ما به نظر می‌رسد که مسابقات کافا به علت عدم اسپانسر برای برگزاری مسابقات و همچنین فاصله کوتاه با رویداد جهانی در سال 2024 پیگیری نخواهد شد. تورنمنتی که می‌توانست در صورت برگزاری برای استعدادهای فوتسال ایران فرصتی برای شکوفایی و خودنمایی باشد.

تا به‌ این لحظه، هیچ نامه‌ای برای تورنمنت کافا به فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال ارسال نشده است و با توجه به مسابقات داخل سالنی آسیا که مقرر شده در آذرماه سال جاری در تایلند برگزاری شود و برنامه‌ریزی‌های آن مسیری رو به پیشرفت را طی کرده است، پرونده کافا 2024 را برای امسال خواهد بست.

لازم به ذکر است، تیم ملی امید فوتسال ایران در دوره قبلی رقابت‌های کافا با هدایت علی صانعی به عنوان قهرمانی دست یافت.

حتما ببینید

رسمی: فونسکا سرمربی میلان شد

به گزارش اخبار اسپرت، پائولو فونسکا، سرمربی سابق لیل، با قراردادی سه ساله هدایت میلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *