پرسپولیس بالاخره عبدالکریم را می‌فروشد

به گزارش اخبار اسپرت، به نظر می‌رسد با در نظر گرفتن علاقه عبدالکریم به جدایی، باشگاه پرسپولیس به زودی او را ترانسفر خواهد کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

پرسپولیس بالاخره عبدالکریم را می‌فروشد

باشگاه پرسپولیس در دو هفته گذشته با دو سه پیشنهاد خوب از سوی باشگاه‌های قطری برای خرید عبدالکریم حسن مواجه شده از همان روز نخست هم مشخص بود که با مخالفت پرسپولیس پس از ارائه پیشنهاد اولیه این باشگاه راضی به فروش عبدالکریم هست اما می‌خواهد از قبال فروش این بازیکن به درآمد قابل توجهی دست یابد.

نکته اساسی در این باره آنجاست که عبدالکریم وقتی به فوتبال ایران آمد که قادر به بازگشت به فوتبال کشورش نبود اما پرسپولیس از قبال خرید این بازیکن برد کرد چرا که هم نیم فصل از او بهره برد هم با بیش از دو برابر رقم قراردادش می‌خواهد از او سود ببرد.

اولین باشگاه قطری که برای خرید عبدالکریم اقدام کرد الوکره بود که پرسپولیس به او جواب منفی داد. سپس العربی جلو آمد که باز هم جواب پرسپولیس نه بود. ظاهرا باشگاه الوکره به پرسپولیس اعلام کرده 600 هزار دلار بابت رضایتنامه این بازیکن خواهد پرداخت اما پرسپولیس به درخواست باشگاه قطری جواب منفی داده و 1.5 میلیون دلار طلب کرده است.

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *