بازگشت مهاجم استقلال به تنظیمات کارخانه!

به گزارش اخبار اسپرت، ارسلان مطهری که با چهره ای جدید در اردوی ترکیه رویت شده بود، حالا به شرایط قبل خود برگشته است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بازگشت مهاجم استقلال به تنظیمات کارخانه!

مهاجم استقلال که با وجود شایعات درباره جدایی‌اش، قرارداد خود را تمدید کرد و در لیست بیست و دوم هم پیراهن آبی‌ها را برتن می‌کند، با روحیه بالایی کارش را جلو می‌برد. او در تمرینات و مسابقات دوستانه استقلال حضوری فعال دارد و البته که انگیزه زیادی در وجود او برای بازی کردن در ترکیب اصلی تیمش دیده می‌شود.

مطهری که در بازی های دوستانه استقلال هم عملکرد خوبی داشت، چند روز قبل با تغییر چهره خود باعث غافلگیری همبازیان و البته طرفداران این تیم شد. این مهاجم باتجربه که همیشه با شادی گل‌های خود توانسته هواداران استقلال را خوشحال کند، با تراشیدن ریش خود و البته گذاشتن سبیل در تمرین آبی ها حضور یافت و تصویری را با چهره جدید خود به ثبت رساند. چهره جدید مطهری اما یکروز بیشتر دوام نداشت و او تصمیم گرفت سبیل خود را نیز بتراشد و به چهره سابق خود برگردد.

به نظر می‌رسد مطهری تمام تمرکز خود را روی فوتبال گذاشته و قصد دارد با انگیزه بالا برای حضور در لیگ برتر بیست و دوم آماده شود. البته که با توجه به حضور مهاجمان پرتعداد در ترکیب استقلال ارسلان برای حضور در بین نفرات فیکس باید تلاش زیادی انجام بدهد.

حتما ببینید

مس بدون تغییر به مصاف استقلال می‌رود

به گزارش اخبار اسپرت، تیم فوتبال مس کرمان نسبت به دیدار قبل برابر پیکان، تیمش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *