تیم شهر خودرو ضعیف ترین تیم تاریخ لیگ برتر

به گزارش  اخبار اسپرت ، با مرور نتایج شهرخودرو این تیم، ضعیف ترین نتایج تاریخ لیگ برتر را گرفته است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

تیم شهرخودرو مشهد که برای فصل جدید لیگ برتر با مشکلات عدیده دست و پنجه نرم می‌کند تا اینجای رقابت‌ها نتوانسته انتظارات را برآورده کند و تنها دو امتیاز کسب کرده است.

تیم شهر خودرو ضعیف ترین تیم تاریخ لیگ برتر

این تیم هم در گیر و دار مسائل مالکیتی و مدیریتی است هم نیمکت با ثباتی ندارد. شهر خودرو با مهاجری وارد لیگ شد، با میثاقیان رقابت‌ها را ادامه داد و در شرایطی که هفته‌هاست خبر از جذب یک مربی خارجی در این تیم است سید داود سیدعباسی هدایت این تیم را برعهده دارد.این بی ثباتی باعث شده تا شهرخودرو نتواند نتیجه مطلوب را بگیرد و با گذشت ۱۱ هفته از رقابت‌ها، حتی طعم یک پیروزی را هم نچشیده باشد.

در سایه این عملکرد بد، مشهدی‌ها ضعیف ترین تیم تاریخ لیگ برتر را تشکیل داده اند. با مرور ۱۱ هفته سپری شده از ادوار لیگ برتر تاکنون هیچ تیمی نبوده که در ۱۱ بازی ابتدایی تنها ۲ امتیاز گرفته باشد. پیش از این شاهین بوشهر با ۳ امیتیاز بدترین تیم بود که حالا این عنوان به شهرخودرو مشهد رسید.

با سقوط تیم‌ها به لیگ برتر بازگشت دوباره به مسابقات بسیار دشوار است. نمونه اش فجرسپاسی که پس از سال‌ها به لیگ برگشت یا ملوان که سال‌هاست برای صعود تلاش می‌کند و موفق نبوده است. تنها نماینده مشهد در لیگ برتر هم با سقوط به دسته پایین تر کار دشواری برای بازگشت دارد و باید از حالا به فکر باشد.

حتما ببینید

هدیه جالب مورینیو بعد از اولین پیروزی فصل

به گزارش اخبار اسپرت، ژوزه مورینیو به بازیکنان و کادرفنی رم پس از پیروزی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *