گربیچ: ایران برای رویاهای خود بازی کرد

به گزارش اخبار اسپرت، نیکولا گربیچ، سرمربی لهستان از عملکرد تیم ملی والیبال ایران تمجید کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

گربیچ: ایران برای رویاهای خود بازی کرد

نیکولا گربیچ پس از شکست شاگردانش برابر ایران اظهار کرد: ایران عالی بازی کرد. گاهی اوقات تیمی که در جدول رده‌بندی از حریف پایین‌تر است و شاید این امکان را نداشته باشه که به مرحله نهایی مسابقات صعود کند، با تمام رویاهای خود بازی می‌کند و این رویا انگیزه فوق العاده‌ای به بازیکنان می‌دهد.

وی با اشاره به تغییراتی که در ترکیب بازیکنان لهستان در مسابقه برابر ایران داشت، توضیح داد: از بارتوش بدنورژ استفاده کردم و ترکیب جدیدی را برای تیم در نظر گرفتم تا ببینم چگونه به سختی‌ها واکنش نشان می‌دهیم. این مسابقه درس والیبالی به من داد که باید بازیکنان را بهتر بشناسم و روی برخی نکات بیشتر کار کنیم. وقتی حریف خوب والیبال بازی می‌کند، ما هم باید به خوب بازی کردن ادامه دهیم.

گربیچ درباره حضور تماشاگران در سالن هم گفت: حمایت هواداران مانند همیشه بود، سالن‌ها حتی در روزهای وسط هفته پر می‌شود. در لهستان حتی به عنوان رقیب هم بازی کردن برابر تماشاگران فوق العاده است.
وی با تاکید بر این که به هیچ وجه در مورد نتیجه فکر نمی‌کند، تصریح کرد: به عملکرد و این‌که چه اقدامی باید در آینده انجام دهیم، فکر می‌کنم. مشخص است که من هیچ چیزی را تغییر نمی‌دهم چون می‌خواهم بازیکنان را در شرایط سخت بسنجم و بفهمم اگر بعضی از بازیکنان با عملکرد خوبی بازی را شروع نمی‌کنند، آیا می‌توانند به بازی بازگردند. اگر بتوانید این بازیکن را در شرایط بازی حفظ کنید گاهی اوقات به بازی بازگشته و عملکرد خوبی خواهد داشت. البته در برخی موارد هم عملکرد بازیکن بهبود نمی‌یابد. این نکته مهمی در والیبال است که چه زمانی بازیکن را تعویض کنید.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *