با دو گل مردود: لوکاکو بدشانس‌ترین ستاره این هفته

به گزارش اخبار اسپرت، روملو لوکاکو بعد از فرصت‌های زیادی که در نیمه اول از دست داد در ‏نیمه دوم به گل رسید ولی گل او آفساید اعلام و مردود شد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

با دو گل مردود: لوکاکو بدشانس‌ترین ستاره این هفته

بلژیک که در نیمه اول بعد از گذشت تنها 7 ‏دقیقه شوکه شد و دروازه‌اش را مقابل اسلواکی باز شده دید در ادامه ‏نیمه هر چه تلاش کرد نتوانست به گل برسد.

بلژیکی‌ها چندین موقعیت روی دروازه اسلواکی خلق کردند، ولی روملو ‏لوکاکو چند موقعیت خوب را از دست داد و چندین بار هم ‏هم‌تیمی‌های لوکاکو با اینکه او در موقعیتی خوب قرار داشت به این ‏مهاجم بلندبالا پاس ندادند و در نهایت نیمه اول با برتری اسلواک‌ها ‏به پایان رسید.

در نیمه دوم لوکاکو بالاخره موفق شد در دقیقه 56 توپ را به تور ‏دروازه اسلواکی برساند. اما این بار بخت از او روگردان شد و گل اول ‏بلژیکی‌ها آفساید اعلام و مردود شد.

بلژیک که از سمت راست صاحب کرنر شده بود کرنر را به صورت ‏کوتاه کار کرد و تروسار توپ را به دهانه دروازه ارسال کرد. اونانا با ‏ضربه سر از تیر دوم توپ را جلوی خط دروازه کاشت و لوکاکو توپ را ‏از خط عبور داد، ولی بررسی صحنه با وی‌ای‌آر مشخص کرد که او چند ‏میلی‌متری در آفساید قرار داشته است.

درحالی‌که چهار دقیقه به پایان وقت قانونی باقی مانده بود، بار دیگر ‏روملو لوکاکو توپ را وارد دروازه اسلواکی کرد و درحالی‌که بازیکنان ‏بلژیک مشغول جشن و شادی بودند اسلواک‌ها دست‌های خود را به ‏داور نشان می‌دادند و معتقد بودند این گل هم باید مردود بشود.

صحنه از جایی شروع شد که دباست توپ بلندی از سمت چپ برای ‏اوپندا ارسال کرد و او با سرعت بالایش از واورو عبور کرد و پاس ‏عرضی‌اش را لوکاکو به تور دروازه چسباند. در بررسی وی‌ای‌آر مشخص ‏شد که اوپندا برای عبور از واورو توپ را با دست لمس می‌کند و برای ‏دومین بار گل روملو لوکاکو مردود شد.

حتما ببینید

خلاصه تنیس نواک جوکوویچ – کارلوس آلکاراس

به گزارش اخبار اسپرت، پدیده اسپانیایی به چهارمین قهرمانی خود در گرنداسلم رسید. در ادامه مطلب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *