واکنش‌های غیر انسانی مانوئل نویر

به گزارش اخبار اسپرت، مانوئل نویر دروازه‌بان تیم ملی آلمان که از نظر فنی در مقابل اسکاتلند در افتتاحیه مسابقات بیکار بود امروز به صورت ویژه‌ای در دروازه آلمان پرتحرک بود. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

واکنش‌های غیر انسانی مانوئل نویر

در شرایطی که نویر پس از دیدار دوستانه آلمان مقابل یونان مورد انتقاد رسانه ها قرار گرفته بود، امشب به طور قابل توجهی خود را به عنوان یکی از ستون‌های اصلی تیم ملی آلمان نشان داد و توانایی‌های خود را به نمایش گذاشت.

او در دقیقه ۲۶ مسابقه یک مهار استثنایی دوگانه انجام داد. نویر ضربه آزاد سوبوسلای به گوشه راست دروازه را مهار کرد و توپ برگشتی را با پا از مقابل مهاجمان مجارستان به بیرون فرستاد.

دقایقی بعد و پیش از پایان نیمه، در شرایطی که آلمانی‌ها به تصمیم داور روی اعلام خطا روی جاشوا کیمیش اعتراض داشتند، او ضربه سر اوربان را به زیبایی مهار کرد تا مجارستان با وجود ایکس جی ۷۵ در طول مسابقه موفق نشود دروازه آلمان را باز کند؛ چیزی که اغلب در مسابقه این دو تیم اتفاق نیفتاد.

نویر در پایان مسابقه به شدت از سوی هواداران مورد تشویق قرار گرفت تا مزد نمایش فوق‌العاده‌اش در دومین بازی آلمان در جام ملت‌های اروپا را بگیرد. تیمی که بالا بازی می‌کند و طبعاً به حریفان موقعیت می‌دهد و در اینجاست که نقش یک دروازه‌بان سرپنجه بیشتر مشخص می‌شود. نویر همچنین خروج‌های زیادی برای دفع توپ‌های سرگردان پشت محوطه جریمه داشت که این از مهارت‌های ویژه و همیشگی او به عنوان یک دروازه‌بان بوده و بی‌دلیل نیست که با وجود تاریخچه‌ای که بین او و ناگلزمن وجود دارد این دروازه‌بان با تجربه همچنان انتخاب اول مانشافت است.

حتما ببینید

خلاصه تنیس نواک جوکوویچ – کارلوس آلکاراس

به گزارش اخبار اسپرت، پدیده اسپانیایی به چهارمین قهرمانی خود در گرنداسلم رسید. در ادامه مطلب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *