نکونام طلسم هفت ساله استقلال را باطل کرد

به گزارش اخبار اسپرت، بعد از علیرضا منصوریان، هیچ مربی‌ای دو فصل متوالی را با استقلال آغاز نکرده بود. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

نکونام طلسم هفت ساله استقلال را باطل کرد

پس‌از کش و قوس‌های فراوان، جواد نکونام آماده دومین فصل هدایت استقلال خواهد شد. آبی‌ها این روزها مشغول جذب نفرات مدنظر نکونام هستند و گفته می‌شود تمرینات این تیم از ۱۸ تیرماه آغاز خواهد شد.

نکته جالب درباره ادامه حضور نکونام روی نیمکت استقلال، به آن جایی برمی‌گردد که این تیم برای اولین بار بعد از علیرضا منصوریان، دو فصل متوالی را با یک سرمربی آغاز می‌کند.

آبی‌ها بعد از منصوریان وینفرد شفر را روی نیمکت دیدند که تنها لیگ هجدهم را با این استارت زد. بعد از مربی آلمانی، استراماچونی فصل نوزدهم را با این استارت زد و سپس محمود فکری در فصل بیستم با استقلال شروع به کار‌کرد. بعد از فکری نیز فصل بیست ویکم برای استقلالی‌ها با فرهاد مجیدی شروع شد و سپس ریکاردو ساپینتو فصل بیست و دوم را با این تیم استارت زد.

با جدایی ساپینتو، نکونام سرمربی استقلال شد و فصل بیست و سوم را با نایب قهرمانی به پایان رساند و حالا قرار است برای دومین سال متوالی استقلال لیگ را با یک سرمربی بعد از هفت سال شروع کند.

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *