فوری: خداحافظی اوسمار با پرسپولیس

به گزارش اخبار اسپرت، سرمربی برزیلی پرسپولیس جدایی خود را از این تیم اعلام کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

فوری: خداحافظی اوسمار با پرسپولیس

در حالی که گمانه‌زنی پیرامون آینده نیمکت پرسپولیس به اوج خود رسیده، سرمربی برزیلی با انتشار پیامی از این تیم خداحافظی کرد و به کارش در جمع سرخپوشان خاتمه داد.

اوسمار در پیامی که باشگاه پرسپولیس به نقل از او منتشر کرده، نوشته که کسب عنوان قهرمانی با پرسپولیس، بهترین دستاورد دوران مربیگری او بوده اما «دو سال دوری از دوستان و به خصوص خانواده» مسئله‌ای بوده که او را به این تصمیم رسانده است.

سرمربی برزیلی و سابق در این پیام نوشته که «فقط خودم میدانم که شب‌های زیادی را نگران همسر و دخترم بودم» تا به این ترتیب نشان دهد که به این جمع بندی رسیده تا جدایی خود را از جمع قرمزهای تهرانی اعلام کند.

ویه‌را همچنین تاکید کرده که با پرسپولیس خداحافظی نخواهد کرد و به زودی دوباره در این تیم حضور خواهد داشت. نکته جالب اینکه خداحافظی او یک روز پس از آن انجام می‌شود که در گزارشی از تصمیم رسمی او برای جدایی از جمع سرخپوشان پرده برداشت که با یک ایمیل هم به اطلاع باشگاه رسیده بود.

در این پیام آمده است؛ «بازیکنان، مدیران، کارکنان و هواداران عزیز پرسپولیس، وقتی در تابستان ۲۰۲۲ وارد پرسپولیس شدم، نمی‌دانستم حضور در کنار شما چقدر برایم لذت بخش خواهد بود.
احساسات تجربه شده در این دو سال با احساسات تجربه شده گذشته من در دوران حرفه‌ای، قابل مقایسه نیست. دوستی‌های زیادی ایجاد شد. یادگیری در مورد فرهنگ بسیار غنی ایران و خوشبختانه چهار دستاورد شگفت‌انگیز که باعث شادی کل ارتش سرخ پرسپولیس شد را تجربه کردم.
در این نیم فصل آخر به عنوان سرمربی، عنوانی را کسب کردیم که در اوج دوران حرفه‌ای‌ام از ابتدا تا اکنون برای من بهترین بوده است. عنوانی که نه تنها با تلاش در زمین، بلکه با اتحاد و تعهد یک ملت به دست آمد.
دو سال دوری از دوستان و به خصوص خانواده چیزی نیست که کسی بتواند آن را به راحتی بیان کند. دو سال زمانی است که دیگر برنمی گردد. فقط خود می‌دانم که شب‌های زیادی را نگران همسر و دخترم بودم. این که آیا بعد از کار یا مدرسه به سلامت به خانه می‌رسند. می‌دانم که فداکاری‌های ما نتایج حرفه‌ای به همراه داشت، اما آثار عمیقی بر جای گذاشتند مثل دوری و دلتنگی.
در حال حاضر تصمیم من این است که نزدیک خانواده‌ام باشم.
پرسپولیس عزیز، این خداحافظی نیست، فقط یک، به زودی می‌بینمت است. امیدوارم در آینده بار دیگر با هم همراه شویم.
با تمام محبت، احترام و آرزوی موفقیت روزافزون برای همه خانواده بزرگ باشگاه پرسپولیس.

با جدایی سرمربی برزیلی، حالا سرخپوشان دوباره به استقبال انتخاب سرمربی جدید خواهند رفت، این در حالی است که آنها مذاکرات خود با دراگان اسکوچیچ را پیش بردند و امیدوارند که به زودی این سرمربی را بر مسند هدایت خود بنشانند.

نکته مهم اینکه با جدایی اوسمار، پرسپولیس برای اولین بار بعد از خروج برانکو از ایران، بعد از قهرمانی سرمربی خود را از دست می‌دهند. البته در این بین گابریل کالدرون و یحیی گل‌محمدی هم در موقعیت تیم صدرنشین و مدعی به صورت خود خواسته نیمکت پرسپولیس را ترک کردند.

باشگاه پرسپولیس که پیام اوسمار را منتشر کرده، هنوز واکنشی به انتخاب سرمربی جدید نداشته و احتمالا در روزهای آینده به دنبال استخدام سرمربی موردنظر خواهد بود.

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *