مذاکره پرسپولیس با علیپور و آزادی گره خورد

به گزارش اخبار اسپرت، با وجود اخبار و شایعات بسیار درباره نفرات خط حمله پرسپولیس هیچ چیز در این باره روشن نیست. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

مذاکره پرسپولیس با علیپور و آزادی گره خورد

ارنج خط حمله پرسپولیس و مشخصا آنچه در اسکواد این تیم برای فصل آینده در مورد پست مهاجم نوک وجود دارد، می‌تواند یکی از معادلات مربوط به این تیم در فصل نقل و انتقالات باشد. معادلاتی که با در نظر گرفتن اخبار، شایعات و تحرکات اخیر مربوط بازیکنان در روزهای اخیر فوق‌العاده پیچ خورده و مبهم دنبال می‌شود.

واقعیت اینکه در سیستم مد نظر خوان کارلوس گاریدو که به احتمال فراوان 3-3-4 خواهد بود پرسپولیس یک مهاجم نوک کلاسیک بیشتر در ترکیب اصلی نیاز ندارد اما طبق قاعده حداقل یک مهاجم شاخص دیگر نیز روی نیمکت باشد تا در موقع لزوم به کمک تیمش بیاید و گره کار را باز کند.

باشگاه پرسپولیس به عنوان اولین گزینه شهریار مغانلو را هدف گرفت اما خیلی زود پی برد که او به امارات خواهد رفت. پرسپولیس ابتدا سراغ بازیکنانی در خط میانی و به صورت مشخص وینگر رفت اما بعد از چند روز بحث جذب مهاجم هم پیش آمد.

با این وجود درست به موازات شروع مذاکره با علی علیپور، سر و کله مهدی عبدی هم در ساختمان باشگاه پیدا شد. با این حال از آنجایی که عبدی با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد فعلا او تنها مهاجم نوک شناخته شده سرخ‌ها به حساب می‌آید. در عین حال دایره مهاجمان نوک پرسپولیس با در نظر گرفتن اینکه بحث تمدید با عیسی آل‌کثیر مطرح است، مذاکره با علی علیپور ادامه دارد و اخیرا صحبت از جذب محمدرضا آزادی مطرح شده که می‌تواند موضوعی جذاب اما پردردسر باشد.

جذاب از این جهت که هوادار پرسپولیس پیش خودش فکر می‌کند چقدر خوب می‌شود که اگر هر چهار مهاجم نام‌برده را در اسکواد فصل داشته باشیم اما پردردسر اینکه نه سیستم مد نظر گاریدو نه لیست بزرگسال پرسپولیس چنین اجازه‌ای به مدیران باشگاه نمی‌دهد.

در عین حال پیرامون هر کدام از این مهاجمان و ادامه همکاری با آنها مشکلاتی وجود دارد. عیسی آل‌کثیر پول بیشتری می‌خواهد و خواستار این است تا به اندازه بازیکنان رتبه یک تیمش پول بگیرد. علی علیپور نیز بالاتر از سقف باشگاه می‌خواهد و دنبال اعدادی نزدیک به آنچه ظاهرا تیم‌های دیگر به او پیشنها داده‌اند، می‌گردد. در مورد مهدی عبدی و آینده‌اش هنوز ابهام وجود دارد و شاید به همین خاطر است که پرسپولیس دنبال محمدرضا آزادی رفته است. مهاجمی که نیم فصل لیگ بیست وسوم هم دنبالش رفت اما نتوانست با مبلغ درخواست نساجی و تقاضای این باشگاه کنار بیاید.

در واقع همین حالا به صورت بالقوه چهار مهاجم نوک یا در پرسپولیس حضور دارند یا نام‌شان در حوالی این باشگاه شنیده می‌شود اما هنوز هیچ چیز درباره بازیکن اصلی نوک حمله و گزینه رزرو او یا به صورت کلی دو مهره اصلی این خط مشخص نیست.

از سوی دیگر پرسپولیس سه مهاجم شاخص زیر 23 سال به نام‌های علیرضا خدادادی، محمد بادپا و ابوالفضل بابایی را هم در اختیار دارد و به عنوان بکاپ خط حمله می‌تواند روی آنها نیز حساب باز کند اما برای هواداران و احتمالا کادر فنی جدید برخوردرای از یک یا دو مهاجم شاخص همه چیز تمام شرط اساسی است.

حالا و با در نظر گرفتن شرایط فعلی جدا از مسئله دروازه‌بان اصلی، مدافع راست و تکمیل ترکیب مدافعان میانی، پرسپولیس در خط حمله هم دچار مشکل اساسی است و با توجه به گره خوردن مذاکرات با علیپور و انفعال در مورد آل‌کثیر و عبدی، این تهدید وجود دارد که در صورت به بن بست رسیدن مذاکره با آزادی ماجرای تکمیل کادر مهاجمان تیم چطور پیش خواهد رفت.

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *