اشتباه عجیب پی‌اس‌جی هنگام خرید کاپیتان والنسیا

به گزارش اخبار اسپرت، پی اس جی برای خرید کارلوس سولر از باشگاه والنسیا، دو پیشنهاد متفاوت و تقریبا همزمان ارائه کرده بود. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

اشتباه عجیب پی‌اس‌جی هنگام خرید کاپیتان والنسیا

در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی، کارلوس سولر، هافبک اسپانیایی ملی‌پوش باشگاه والنسیا، با امضای قراردادی رسمی به پاری‌سن ژرمن پیوست. سولر پیش از این تنها پیراهن والنسیا را به تن کرده بود.

سولر که در شهر والنسیا به دنیا آمده و محصول آکادمی این باشگاه است، دو روز پیش با امضای قراردادی پنج ساله به مبلغ 18 میلیون یورو به پی‌‌اس‌جی پیوست.

اولین پیشنهاد پی‌اس‌جی چهار روز پیش به والنسیا رسید و نکته عجیب اینکه باشگاه اسپانیایی در فاصله زمانی اندک، دو پیشنهاد متفاوت از پی اس جی دریافت کرد. طبق ادعای نشریه آاس، یک پیشنهاد از لوئیز کامپوس، مدیر ورزشی پی اس جی، بود و پیشنهاد دیگر از آنتِرو هنریک، مسئول نقل و انتقالات باشگاه، که حکایت از عدم هماهنگی در تیم مدیریت ورزشی باشگاه پاریسی داشت.

پیشنهاد کامپوس خرید قطعی سولر با رقم 18 میلیون یورو بود و پیشنهاد هنریک، انتقال قرضی با بند خرید دائمی که والنسیا در نهایت با پیشنهاد کامپوس موافقت کرد.

در روزهای اخیر رسانه‌های فرانسوی از اختلاف عمیق بین کامپوس و هنریک خبر داده بودند و حالا مشخص شده که این شایعات درست بودند. گفته می شود به زودی هنریک از پی اس جی برکنار خواهد شد. او مقطعی مدیر ورزشی پی اس جی هم بود ولی جای خود را به لئوناردو داد.

حتما ببینید

کریم انصاری‌فرد از آاِک آتن جدا شد

به گزارش اخبار اسپرت، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به دوران بازی خود در تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *