رانگنیک به ساشا کالایجیچ: به یونایتد نرو!

به گزارش اخبار اسپرت، رالف رانگنیک، سرمربی فصل قبل منچستریونایتد، به ساشا کالایجیچ، مهاجم اتریشی اشتوتگارت توصیه کرد که به جای رفتن به اولدترافورد در باشگاه فعلی‌اش بماند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

رانگنیک به ساشا کالایجیچ: به یونایتد نرو!

رانگنیک در میانه های فصل قبل جانشین اوله گنار سولسشر شد تا شیاطین سرخ را از بحران خارج کند اما او هم نتوانست کاری از پیش ببرد و در پایان فصل از این باشگاه جدا شد.

او که پس از آن هدایت تیم ملی اتریش را برعهده گرفت، اکنون به یکی از شاگردانش توصیه کرد که به پیشنهاد منچستریونایتد پاسخ منفی بدهد. ساشا کالایجیچ مهاجم 25 ساله ای است که مورد توجه منچستریونایتد قرار گرفته اما رانگینک معتقد است که ماندن در اشتوتگارت می‌تواند تصمیم بهتری برای او باشد.

این مربی باتجربه آلمانی به اسکای گفت:” مهم است که ساشا این فصل مصدوم نشود و در بالاترین سطح ممکن تمرین و بازی کند. اگر او این فصل در اشتوتگارت بماند، برای پیشرفت او مضر نخواهد بود.”

کالایجیچ فصل گذشته در 15 بازی، 6 گل برای اشتوتگارت به ثمر رساند. او که در سال 2019 از آدمیرا به اشتوتگارت پیوست و در 58 دیداری که برای باشگاه آلمانی انجام داد، موفق به زدن 24 گل شد.

حتما ببینید

کریم انصاری‌فرد از آاِک آتن جدا شد

به گزارش اخبار اسپرت، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به دوران بازی خود در تیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *