کره‌جنوبی باید در کیش هتل بگیرد!

به گزارش اخبار اسپرت، کره جنوبی با حضور در گروه B مسابقات مقدماتی جام جهانی شرایط خاصی را تجربه خواهد کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

کره‌جنوبی باید در کیش هتل بگیرد!

با انجام قرعه کشی دور سوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶ در قاره آسیا مشخص شد که تیم ملی کره جنوبی در گروه دوم مسابقات باید به مصاف نمایندگان عرب زبان خاورمیانه برود. کره جنوبی که همیشه در جدال با تیم‌های غرب قاره آسیا با مشکل روبرو بوده، اکنون برای رسیدن به جام جهانی آمریکا، کانادا و مکزیک باید در گروهی تلاش کند که ۵ تیم از غرب آسیا در آن حضور دارند.

عراق، اردن، عمان، فلسطین و کویت ۵ رقیب کره جنوبی هستند که البته رسانه‌های کره‌ای اگر چه از عدم هم‌گروهی با قطر، امارات با بنتو (سرمربی سابق کره جنوبی) و کره شمالی خوشحال هستند اما از اینکه تیم ملی کشورشان قرار است فقط با تیم‌های عربی رودررو شود، هرگز برای آنها اتفاق خوشایندی نیست.

مشخص است که کره جنوبی چون در خاورمیانه حضور ندارد مجبور است برای انجام بازی‌های خود مسافت زیادی را طی کند و از آن جالب‌تر کره جنوبی با تیم‌های رو در رو می‌شود که نسبت به تقابل با آنها احساس خوبی نخواهد داشت. برای مثال آنها با اردن روبرو می‌شوند و آخرین تقابل این دو تیم در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ بود که اردن در نیمه نهایی موفق به شکست دادن کره جنوبی بود و عراق و کویت هم رقبایی هستند که برابر کره همیشه عملکرد خوبی داشتند.

کره جنوبی با برکناری کلینزمن شرایط متفاوتی برای خود رقم زده و آنها امیدوار هستند در این مسابقات که از ۵ شهریور ماه آغاز می‌شود نتایج خوبی بگیرند تا بتوانند بدون هیچ شک و شبهه‌ای صعود خودشان را قطعی کنند.

شیاطین سرخ فوتبال آسیا پس از جام جهانی ۲۰۱۰ هیچگاه نتوانستند به عنوان تیم نخست از گروه صعود کنند و همواره از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۲۲، در گروهشان پشت سر تیم ملی کشورمان ایران در رده دوم قرار می‌گرفتند و اکنون این فرصتی است آنها بتوانند بالاتر از دیگر نمایندگان خاورمیانه، با صدرنشینی در گروه B به جام ۲۰۲۶ راه پیدا کنند.

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *