مرد عنکبوتی دورتموند برای اینستا عکس می‌خواست!‏

به گزارش اخبار اسپرت، پلیس آلمان هویت فردی که دیشب از سقف استادیوم دورتموند بالا ‏رفته و باعث نگرانی در جریان دیدار آلمان و دانمارک شده بود را فاش ‏کرد. ‏در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

مرد عنکبوتی دورتموند برای اینستا عکس می‌خواست!‏

بعد از اینکه دیشب سوت پایان بازی آلمان و ‏دانمارک در وستفالن اشتادیون به صدا درآمد سایت دیلی‌میل ‏ویدیویی منتشر کرد که خبرساز شد. در این ویدیو فردی دیده می‌شد ‏که به شکلی خطرناک از سازه سقف ورزشگاه بالا رفته است. در ادامه ‏ویدیو دیده شد که پلیس آلمان با تهدید اسلحه او را پایین آورده و ‏دستگیر می‌کند.

پلیس آلمان امروز هویت این فرد را فاش کرد و گفت نیازی به نگرانی ‏نیست و موضوعی امنیتی در بین نبوده است. بر اساس گزارش پلیس ‏شهر دورتموند، این فرد هواداری بوده که با وجود استفاده از ماسک و ‏درحالیکه یک کوله‌پشتی را حمل می‌کرد از سقف ورزشگاه بالا کشیده ‏بود ولی او قصد بدی نداشت و تنها می‌خواست برای اکانت ‏اینستاگرامش عکس بگیرد.

در بیانیه پلیس اشاره شد که این فرد که دستگیر شده است ملیت ‏آلمانی دارد و در شهر اوسنابروک در فاصله 120 کیلومتری دورتموند ‏زندگی می‌کند. ‏

پلیس شهر دورتموند اعلام کرد: “بعد از تحقیقات اولیه مشخص شد ‏مظنون 21ساله برای عکس گرفتن و قرار دادن عکس‌ها در اینستاگرام از ‏سقف ورزشگاه دورتموند بالا رفته بود. با اینکه تصاویر اولیه که او را با ‏کوله‌پشتی و ماسک نشان می‌داد برخی را نگران کرد چون می‌ترسیدند ‏با یک حمله تروریستی روبرو باشند ولی تحقیقات پلیس مشخص کرد ‏که او در کوله‌پشتی تنها یک دوربین عکاسی حمل می‌کرده و هیچ ‏خطری برای افراد حاضر در استادیوم نداشته است”.

حتما ببینید

خوشحالی اینزاگی از اولین گل طارمی برای اینتر

به گزارش اخبار اسپرت، روزنامه مطرح ایتالیایی نوشته مهدی طارمی در اولین تمرین با اینتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *