سوارز به پیراهن محبوبش رسید: داروین اسطوره تواضع!‏

به گزارش اخبار اسپرت، داروین نونیز که پیش از این با پیراهن شماره 9 اروگوئه بازی می‌کرد ‏این پیراهن را به اسطوره بزرگ تیم ملی کشورش لوئیس سوارز اهدا ‏کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

سوارز به پیراهن محبوبش رسید: داروین اسطوره تواضع!‏

داروین نونیز با ژستی جالب نهایت احترام ‏خود به اسطوره‌اش لوئیس سوارز را نشان داد و حالا که لوئیس بار ‏دیگر به تیم ملی اروگوئه برگشته پیراهن شماره 9 را به او اهدا کرد. ‏

پیش از این داروین نونیز با پیراهن شماره 9 اروگوئه بازی می‌کرد، ولی ‏از این پس او شماره 19 را به تن می‌کند تا شماره 9 به سوارز برسد. ‏لوئیس سوارز هم برای تقدیر از این اقدام جلوی دوربین کنار نونیز ‏ایستاد و درحالی‌که دستش را روی عدد یک پیراهن این ستاره ‏لیورپولی گذاشته بود نشان داد که او را همچنان شایسته شماره 9 ‏اروگوئه می‌داند. در واقع لوئیس سوارز این پیام را به هواداران اورگوئه ‏داد که تیم ملی کشورشان در حال حاضر عملا دو شماره 9 دارد.

سوارز و نونیز در تیم تحت هدایت مارسلو بیلسا برای پست مهاجم ‏نوک رقیب هم خواهند بود و ستاره کارکشته اورگوئه‌ای کار دشواری ‏در پیش دارد؛ به خصوص با توجه به اینکه نونیز چند روز پیش در ‏بازی دوستانه تیم ملی کشورش مقابل مکزیک خوش درخشید و بعید ‏است بیلسا او را از ترکیب فیکس خارج کند.

سوارز بلافاصله بعد از هدیه گرفتن پیراهن شماره 9 از نونیز در گفتگو ‏با سایت فدراسیون فوتبال اروگوئه به ستایش از مهاجم هموطنش ‏پرداخت و گفت: “داورین بچه خیلی خوبی است. چقدر متواضعی تو ‏پسر. وقتی به تیم ملی آمدم داروین آمد جلو و گفت پیراهن 9 مال ‏توست لوئیز. گفتم نه داروین، امکان ندارد ولی او آنقدر متوضع بود و ‏به من لطف داشت که هر چه از او تعریف کنم کم است”.

حتما ببینید

خوشحالی اینزاگی از اولین گل طارمی برای اینتر

به گزارش اخبار اسپرت، روزنامه مطرح ایتالیایی نوشته مهدی طارمی در اولین تمرین با اینتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *