سورپرایز ویژه تیم ملی والیبال برای جدال بزرگ

به گزارش اخبار اسپرت، محمدجواد معنوی‌نژاد در تمرینات تیم ملی والیبال بسیار آماده نشان می‌دهد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

سورپرایز ویژه تیم ملی والیبال برای جدال بزرگ

تیم ملی والیبال ایران سه شنبه شب در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی مسابقات قهرمانی جهان به مصاف برزیل خواهد رفت. شاگردان بهروز عطایی در گروه خود بعد از هلند در جایگاه دوم قرار گرفتند، درحالی‌که برزیل با اقتدار و صدرنشینی به جمع ١۶ تیم نهایی راه یافت.

بر خلاف انتظار محمدجواد معنوی‌نژاد در مرحله گروهی فرصت خاصی برای بازی پیدا نکرد و به جز چندباری که برای دفاع روی تور به زمین آمد، توسط بهروز عطایی به کار گرفته نشد. در حقیقت سرمربی تیم ملی تصمیم گرفت که بیشتر از امیرحسین اسفندیار و مرتضی شریفی در کنار میلاد عبادی‌پور استفاده کند.

با این حال محمد جواد معنوی‌نژاد همچنان در تمرینات با آمادگی قابل توجهی حاضر می شود. این ستاره والیبال ایران می تواند سورپرایز تیم ملی در مسابقه سه‌شنبه شب برابر برزیل باشد. با توجه به این که معنوی‌نژاد کمتر به بازی گرفته شده شناخت زیادی نسبت به او وجود ندارد و اصلا بعید نیست که در تقابل با برزیل در ترکیب شروع‌کننده عطایی قرار بگیرد.

در تمرینات روز گذشته تیم ملی والیبال نیز شاهد یک موضوع جالب بودیم. بازیکنان برای مسابقه درون تیمی به دوگروه تقسیم شده بودند که محمد جواد معنوی نژاد در بین بازیکنان تیم اصلی مشاهده می‌شد.

در یک سمت زمین که قاعدتاً تیم اصلی ایران را تشکیل می‌داد بازیکنانی نظیر علی اصغر مجرد، محمد طاهر وادی، میلاد عبادی پور، محمدرضا حضرت پور، امین اسماعیل‌نژاد و البته محمد جواد معنوی نژاد حضور داشتند.

البته تمرینات گروهی نمی تواند معیار مطمئنی باشد اما اصولاً مربیان در بازی های درون تمرینی برای هماهنگی ببشتر ترکیب اصلی خود را در کنار هم قرار می‌دهند و اصلا بعید نیست که با توجه به این مسئله شاهد حضور معنوی‌نژاد در ترکیب شروع کننده ایران برابر برزیل باشیم. بنابراین همانطور که گفته شد احتمالا این بازیکن خوش پرش سورپرایز ایران برابر برزیل خواهد بود.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *