بزرگ‌ترین انتقال تاریخ لیگ برتر در سیرجان!

به گزارش اخبار اسپرت، سال 1403 برای فوتسال ایران با سه رخداد بزرگ آغاز و دنبال شده. قهرمانی تیم ملی در آسیا و صعود به جام جهانی و دیگری انتقال شگفت انگیز حسین طیبی به گهرزمین خواهد بود. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

بزرگ‌ترین انتقال تاریخ لیگ برتر در سیرجان!

نبردهای بزرگ فوتسال ایران در راه است. همان جنگ‌های پر تاب‌وتاب که لیگ باشگاهی ایران را در برج عاج آسیا جای داده. این فصل مدعی ظهورکرده‌ای که سال گذشته با جایگاه سومی همه چشم‌ها را گرد کرده بود با انتقال‌های تکان دهنده‌اش شانه‌های خود را بالا انداخته است. حالا همه علاقه‌مندان به فوتسال به شمایل جدید گهرزمین نگاه می‌دوزند، حتی مدعیان همیشگی قهرمانی. از بزرگ‌ترین جابه‌جایی‌های رخ داده که فوتسال را تکان داده، بازگشت حسین طیبی پس از یک دهه به آوردگاه باشگاهی ایران است. سال 1403 برای فوتسال ایران با سه رخداد بزرگ آغاز و دنبال شده. قهرمانی تیم ملی در آسیا و صعود به جام جهانی و دیگری انتقال شگفت انگیز حسین طیبی به گهرزمین خواهد بود.

توفیق فوق ستاره فوتسال ایران در اروپا دست نیافتنی و الهام بخش نسل‌های بعد خود بوده است. او تنها ورزشکار ایرانی به شمار می‌رود که بیشترین موفقیت و افتخار را در اروپا داشته است. دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با مایورکا پالما و ربودن جام باشگاه‌های جهان تنها بخشی از کلکسیون طیبی در حضور یک دهه‌ای‌اش در قاره سبز محسوب می‌شود که او را به‌ عنوان یکی از مهمترین چهره‌های تاریخ ورزش ایران استحکام می‌بخشد. طیبی حداقل دو نسل از فوتسال ایران را با توفیق‌های بی‌شمار دلباخته خود کرده و معامله بعدی باشگاهی‌اش هم غول آسا بوده است.

طیبی دامنه‌های فوتسال ایران را ورای مرزها برد و راه و رسم فوتسال را تغییر داد. او ارتباط بازیکنان ایرانی به تیم‌های باشگاهی را منگنه زد و راه انتقال برای چند ستاره دیگر از ایران به اروپا را گشود. به حدی که بهترین تیم‌ها با دید معطوف‌تری بازیکنان ایرانی را نشانه بروند.

به بهانه بازگشت حسین طیبی به لیگ برتر فوتسال ایران، نگاهی داشته‌ایم به موفقیت‌های او در لیگ قهرمانان اروپا که باعث شده بزرگ‌ترین انتقال باشگاهی تاریخ فوتسال ایران رقم بخورد.

با این وصف که هنوز برای باز کردن دروازه‌ها همان ستاره بی‌قرار است و برخلاف بازیکنانی که با بالا رفتن سن عقب‌تر می‌کشند، او جلوتر از همه بازی می‌کند. عناوین فردی این بازیکن نیز ستودنی بوده است. طیبی، طی سال‌های حضورش در اروپا 4 بار کاندید بهترین بازیکن جهان شده است. در سال 2019 در تیم منتخب قرار گرفت و در سال 2022 هم به تیم منتخب لیگ قهرمانان اروپا راه یافت و عنوان بهترین راس مسابقات را هم از آن خود کرد.

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *