استارت عربستان برای جام جهانی با شکست برابر کلمبیا

به گزارش اخبار اسپرت، سبزپوشان عربستانی برنامه فوق‌العاده‌شان در راه آماده‌سازی برای جام‌جهانی را با یک باخت خفیف آغاز کردند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

استارت عربستان برای جام جهانی با شکست برابر کلمبیا

به گزارش “اخبار اسپرت” تیم ملی فوتبال عربستان در نخستین بازی تدارکاتی‌اش برای حضور قدرتمند در جام جهانی برابر کلمبیا تن به شکست یک بر صفر داد.

رافائل بوره، مهاجم تیم آینتراخت فرانکفورت، تک گل بازی را در نهمین دقیقه مسابقه وارد دروازه محمد الاویس کرد.

تیم عربستان به دلیل در اختیار نداشتن چند بازیکن مصدوم از جمله سالم الدوساری، یاسر الشهرانی و عبدالاله العمری با ترکیبی جدید وارد زمین شد و در این بین نبود هروه رنار سرمربی فرانسوی این تیم به دلیل بیماری قبل از شروع بازی نیز مزید بر علت شد تا سبزپوشان مغلوب زرد‌های کلمبیا شوند.

عربستانی‌ها که در جام جهانی با تیم‌های آرژانتین، لهستان و مکزیک هم‌گروه شده‌اند، روز پنجشنبه در پایان اردوی خود در اسپانیا دومین بازی دوستانه را مقابل ونزوئلا در همین ورزشگاه نوئه‌وا کاندومینا شهر مورسیا برگزار خواهد کرد.

گفتنی است این پایان برنامه‌های تدارکاتی عربستان قبل از جام جهانی نیست و سبزپوشان در ماه سپتامبر به دیدار اکوادور می‌روند و سپس در ماه نوامبر با دیدار برابر کرواسی در ریاض به ماجراجویی‌هایش قبل از جام جهانی پایان می دهد.

حتما ببینید

عصبانیت اریک تن‌هاخ از رونالدو

به گزارش اخبار اسپرت، اریک تن هاخ، سرمربی جدید منچستریونایتد از رفتار کریستیتانو رونالدو رضایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *