حضور عارف غلامی در دیدار با فجر سپاسی

به گزارش اخبار اسپرت ، حتی در صورت غیبت سیاوش یزدانی و محمد حسین مرادمند مقابل فجر سپاسی که احتمال آن زیاد است، باز هم آبی پوشان مشکلی در قلب خط دفاعی شان ندارند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

حضور عارف غلامی در دیدار با فجر سپاسی

تیم فوتبال استقلال امشب و در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال میزبان فجر سپاسی است و آبی پوشان در حالی به این دیدار می‌روند که با ۴۴ امتیاز در پایان هفته هجدهم در صدر جدول رده بندی قرار دارند.

موضوع مهمی که استقلال قبل از این دیدار با آن دست به گریبان شد، اعزام محمد حسین مرادمند و سیاوش یزدانی به خدمت سربازی بود و اینکه این دو بازیکن از این به بعد بتوانند آبی پوشان را همراهی کنند یا خیر. قطعاً از دست دادن دو بازیکن که ارکان دفاعی این تیم در بازی‌های گذشته بودند می‌تواند تبعات و پیامدهای ناخوشایندی برای آنها داشته باشد.

عارف غلامی دیگر مدافع میانی آبی پوشان که ۶ ماه گذشته را به دلیل جراحی روی زانو از دست داده بود، حالا و با پشت سر گذاشتن کامل مصدومیت به آمادگی کامل رسیده و در اردوی آبی پوشان حضور دارد تا حتی در صورت نهایی شدن غیبت مرادمند و یزدانی، یکی از مردان خط دفاعی تیمش در بازی امروز باشد.

غلامی با رسیدن به آمادگی آرمانی خیال فرهاد مجیدی را از قلب دفاعی تیمش راحتی کرد و می‌تواند در کنار دانشگر و چشمی ترکیبی جدید و ایمن را در قلب دفاعی آبی پوشان ایجاد کند.

دیدار تیم‌های استقلال و فجر سپاسی شیراز از ساعت ۱۹ امروز در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود و غلامی می‌تواند یکی از مردان ثابت استقلال در این بازی باشد.

حتما ببینید

پرونده ارسلان مطهری در کمیته تعیین وضعیت

به گزارش اخبار اسپرت، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت از باز شدن پرونده ارسلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *