ستاره اوکراین در نقش نابودگر!

به گزارش اخبار اسپرت، در شبی که هنسی و بیل روی ابرها سیر می‌کنند، دنیا برای یارملنکو، ستاره فوتبال اوکراین تیره و تار باشد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

ستاره اوکراین در نقش نابودگر!

به گزارش “اخبار اسپرت”، پیش از اینکه سوت آغاز بازی اوکراین و ولز در ورزشگاه کاردیف به صدا در بیاید، بسیاری از هواداران اوکراینی چشم به ساق‌های یارملنکو داشتند تا با تکنیک مثال‌زدنی‌اش که با فوتبال فیزیکی اروپای شرقی از او بازیکنی ویژه ساخته، در بحبوبه جنگ به جام جهانی راه پیدا کنند و حداقل برای چند ساعت تلخی‌ این روزها را با شادی عوض کنند، اما داستان به شکل عجیبی برای آن‌ها و ستاره‌شان رقم خورد.

یارملنکو که با به ثمر رساندن سه گل دیگر از رکورد تعداد گل‌های شوچنکو اسطوره فوتبال اوکراین گذر خواهد کرد و خودش را به‌ عنوان بهترین گلزن این کشور معرفی می‌کند، در مصاف با ولز نیز با انگیزه فراوانی وارد زمین شد ولی در دقیقه 34 اشتباهی مرگبار را مرتکب شد و روی ارسال گرت بیل دروازه خودی را با یک ضربه سر شیرجه‌ای باز کرد؛ تقریبا مشابه گلی که مدافع تیم ملی مراکش در مصاف با ایران در جام جهانی روسیه وارد دروازه خودی کرد.

پس از این گل بود که ستاره اوکراین تمام تلاشش را برای جبران اشتباه انجام شده، به‌کار گرفت. او حتی در نیمه اول چند سانتی‌متر تا گرفتن پنالتی فاصله داشت ولی با اینکه برای بررسی مجدد این صحنه تکنولوژی هم به میان آمد، کمک داور ویدیویی دستور به ادامه بازی داد تا یارملنکو در نیمه دوم هم تا سرحد جان بدود و سعی در گلزنی داشته باشد، اما در شبی که هنسی ستاره ولز در چارچوب دروازه بود، ضربات یارملنکو و هم‌تیمی‌هایش، یکی یکی برگشت داده شد تا سرانجام پس از 6 دقیقه وقت اضافه سوت پایان بازی به صدا دربیاید.

شادی از ته دل هنسی و بیل بخشی از جشن فراموش نشدنی فوتبال ولز پس از پایان دادن به حسرت 64 ساله برای صعود به جام جهانی قطر بود، اما کمی آنطرف‌تر از این جشن تاریخی، یارملنکو که نتوانسته بود ستاره تیمش باشد و در شبی عجیب قاتل اوکراین در ورزشگاه کاردیف شده بود، دست‌هایش را روی چشمانش گذاشته بود و در حالی‌که اشک می‌ریخت سعی داشت از این شب تاریک به هر جایی غیر از دید دوربین‌های پرتعداد حاضر در ورزشگاه فرار کند.

حتما ببینید

مدافع تراکتور به دلیل مصدومیت به تهران برگشت

به گزارش اخبار اسپرت، مدافع جوان تراکتور برای طی روند تکمیلی درمان به ایران بازگشت. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *