امینِ VNL و قهرمانی‌جهان؛ تفاوت از زمین تا آسمان

به گزارش اخبار اسپرت، امین اسماعیل نژاد شب گذشته مقابل هلند نیز عملکرد قابل قبولی نداشت. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

امینِ VNL و قهرمانی‌جهان؛ تفاوت از زمین تا آسمان

بدون شک امین اسماعیل نژاد یکی از پدیده های ایران و حتی کل مسابقات لیگ ملت‌ها بود. او کار خود را در آن مسابقات به عنوان ذخیره صابر کاظمی آغاز کرد اما در همان هفته اول توانست خود را به ترکیب شروع‌کننده تیم ملی تحمیل کند.

امین اسماعیل نژاد در بازی هایی که در لیگ ملت‌ها به میدان رفت، نمایش‌هایی فراتر از حد انتظار داشت تا جایی که حتی بعد از دیدار ایران و لهستان سرمربی سابق لهستانی ها یعنی ویتال هینن اعتراف کرد که امین بهترین بازیکن لیگ ملت هاست و نمی داند او تا الان کجا بوده است.

انتظار می‌رفت امین اسماعیل نژاد در رقابت‌های قهرمانی جهان نیز ستاره اول تیم ملی والیبال ایران باشد اما این بازیکن اصلاً نتوانسته این انتظارات را برآورده کند و با فرم فوق العاده خود در لیگ ملت ها از زمین تا آسمان تفاوت داشته است.

نکته قابل توجه درباره اسماعیل نژاد این که در سه بازی مرحله گروهی مسابقات قهرمانی جهان میلاد عبادی پور امتیازآورترین بازیکن ایران بوده است. اصولاً در والیبال پشت خط زن ها امتیازآورترین بازیکن هر تیم هستند اما عملکرد نه چندان مطلوب امین باعث شده که این کاپیتان میلاد عبادی پور باشد که در سه بازی مرحله گروهی بیشترین امتیاز را برای تیم بهروز عطایی بگیرد.

حتما ببینید

ایران به دنبال شکستن طلسم 8 ساله برابر برزیل

به گزارش اخبار اسپرت، تیم ملی والیبال ایران سه شنبه شب در مرحله یک هشتم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *