اسماعیل نژاد: مردم با جان و دل از ما حمایت کردند

به گزارش اخبار اسپرت، امین اسماعیل نژاد از حمایت ویژه مردم از تیم ملی والیبال تشکر کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

اسماعیل نژاد: مردم با جان و دل از ما حمایت کردند

امین اسماعیل نژاد یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت ها بوده است. او در اکثر مسابقات امتیازآورترین بازیکن ایران لقب گرفت و امروز برابر صربستان نیز عملکرد بسیار خوبی داشت و به پیروزی مهم تیم ملی کمک کرد.

تشکر از حمایت مردم
امین اسماعیل نژاد بعد از پیروزی ایران برابر صربستان گفت: “خداراشکر که توانستیم این هفته از رقابت‌ها را با برد تمام کنیم. هرچه کادر فنی از ما خواسته بود به خوبی پیاده کردیم تا این هفته را با پیروزی به پایان برسانیم. تبریک به جامعه والیبال و مردم ایران که در این مدت با جان و دل تیم ایران را حمایت کردند و همیشه پشت ما بودند.

آنالیز کادر فنی را اجرا کردیم
اسماعیل‌نژاد با تاکید بر این‌که همیشه باید در چنین شرایطی صبور بود، تصریح کرد: ابتدا برخی انتقادات وجود داشت اما خداراشکر که بازی به بازی عملکرد بهتری داشتیم و در این لحظه توانستیم با بهترین عملکرد به مرحله نهایی صعود کنیم. ان شاالله مردم عزیز مثل همیشه پشت ما باشند تا بتوانیم نتایج بهتری به دست آوریم. خوشبختانه توانستیم تمام آنالیزهای کادر فنی را به خوبی اجرا کنیم و بازی را به نفع خود به پایان برسانیم.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *