تکذیب یک ادعای عجیب درباره کاپیتان استقلال

به گزارش اخبار اسپرت، برخلاف ادعای برخی رسانه‌ها، سیدحسین حسینی راهی کمپ مرحوم حجازی نشده است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

تکذیب یک ادعای عجیب درباره کاپیتان استقلال

نخستین تمرین استقلال برای آغاز فصل جدید در شرایطی برگزار شد که جای کاپیتان آبی‌ها در کمپ مرحوم حجازی خالی بود. سیدحسین حسینی که در هفته‌های اخیر با شایعات و برخی فشارها مواجه بوده، در این جلسه تمرینی حضور نداشت.

اما در آخرین ساعات شب گذشته، ویدیویی از سیدحسین حسینی در کمپ حجازی منتشر شد که او را در حال گرفتن عکس یادگاری با چند هوادار نشان می‌دهد. چند رسانه در شرح این ویدیو نوشته بودند که کاپیتان استقلال پس از اتمام تمرین تیم، راهی کمپ حجازی شده و به صورت انفرادی به تمرین پرداخته است.

اما پیگیری‌های خبرنگار ورزش سه نشان می‌دهد که برخلاف ادعای رسانه‌ها و چند خبرنگار حوزه استقلال، این ویدیو قدیمی بوده و مربوط به فصل گذشته است و حسینی نیز روز گذشته برای انجام تمرین، راهی کمپ حجازی نشده است.

در شرایطی که حسینی به عنوان بهترین گلر فصل قبل انتخاب شد و عملکرد بسیار خوبی در ترکیب تیم داشت، اما استقلال هنوز موضع‌گیری خاصی درخصوص وضعیت و شرایط کاپیتان خود نداشته و در اقدامی عجیب و قابل تأمل نیز اقدام به جذب یک گلر خارجی کرده که این موضوع با اعتراض هواداران همراه شده است.

حسینی اکنون کاملا در وضعیتی متفاوت با شرایط فصل قبل قرار دارد. در حالی که که تابستان سال قبل انتقاداتی بابت عملکرد کاپیتان آبی‌ها به او وارد شد حتی او استوری درباره جدایی از تیم منتشر کرد، نهایتا در تیم ماندگار شد و اکنون که هواداران استقلال همگی خواستار حفظ سیدحسین هستند، او شرایط نامشخصی دارد و باشگاه استقلال نیز برخلاف خواسته و تمایل هواداران پیش می‌رود و هیچ تلاشی برای حل مشکلات حسینی انجام نداده است.

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *