توپ در زمین مسی: رونالدو در جام جهانی بازی می‌کند

به گزارش اخبار اسپرت، رلوو مدعی شد کریستیانو رونالدو بعد از یورو قصد خداحافظی از تیم ‏ملی پرتغال را ندارد و هدفش بازی کردن در جام جهانی 2026 است. ‏در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

توپ در زمین مسی: رونالدو در جام جهانی بازی می‌کند

کریس رونالدوی بزرگ فردا ماجراجویی جدید ‏خود با پیراهن تیم ملی کشورش پرتغال را آغاز می‌کند و در اولین بازی ‏یورو 2024 به میدان می‌رود.

پیش از این خیلی‌ها معتقد بودند این تورنمنت برای کریستیانو ‏اهمیت زیادی دارد چرا که آخرین تورنمنت بزرگی است که او در آن ‏شرکت خواهد داشت. رونالدو در حال حاضر وارد 39 سالگی شده و ‏در زمان برگزاری جام جهانی 2026 او چهل و یک ساله خواهد شد. به ‏همین علت بود که اکثرا گمان می‌کردند رونالدو قطعا در آن جام ‏جهانی حضور نخواهد داشت.

حتی حریف بزرگ رونالدو، لیونل مسی، هم هنوز درباره حضور یا عدم ‏حضور در جام جهانی 2026 تصمیم قطعی نگرفته یا دست‌کم اینطور ‏به نظر می‌رسد. با اینحال در مصاحبه اخیر لئو به نظر می‌رسید که او ‏کم کم تمایل بیشتری برای بازی در آن جام جهانی پیدا می‌کند.

اما سایت رلوو امروز مدعی شد از منابع نزدیک به کریس رونالدو ‏دریافته که او تصمیم قطعی گرفته که در جام جهانی 2026 هم بازی ‏کند و فعلا قصد خداحافظی از تیم ملی ندارد. او در صورتی که موفق ‏شود به این هدفش برسد، به رکورد خارق‌العاده دیگری دست پیدا ‏می‌کند و اولین بازیکن تاریخ فوتبال خواهد شد که شش دوره در ‏جام‌های جهانی بازی کرده است.

رونالدو فعلا تمام تمرکزش را روی یورو 2024 گذاشته و بعید نیست ‏که میزان موفقیت او و پرتغال در این تورنمنت روی تصمیمش برای ‏بازی کردن در جام جهانی بعدی تاثیر بگذارد. رونالدو می‌خواهد مثل ‏یورو 2016 این بار با یک دوره فاصله بار دیگر سلسائو را قهرمان اروپا ‏کند و آن‌گاه به فکر جام جهانی باشد تا شاید بتواند با بالای سر بردن ‏جام طلایی، از این نظر هم به لئو مسی برسد تا از او چیزی کم ‏نداشته باشد.

می‌شود حدس زد آنچه رونالدو را در گرفتن این تصمیم کمک کرده ‏عملکرد و آمارهای فوق‌العاده‌اش در النصر بوده است. او پشت سر ‏هم برای تیم عربستانی گلزنی کرد، رکورد تعداد گل فصل تاریخ این ‏کشور را شکست و اولین ستاره‌ای شد که در چهار کشور مختلف آقای ‏گل شده است. ‏

رونالدو با 130 گل ملی در حال حاضر بهترین گلزن ملی تاریخ فوتبال ‏است و می‌خواهد در سال‌های باقی‌مانده با افزایش این آمار کاری کند ‏که خیالش از نرسیدن لئو مسی راحت بشود.

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *