دیاباته قرارداد الکترونیکی را امضا نکرده است

به گزارش اخبار اسپرت، برخلاف شایعات پیرامون شیخ دیاباته، او هنوز قرارداد الکترونیکی با پرسپولیس را امضا نکرده است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

دیاباته قرارداد الکترونیکی را امضا نکرده است

باشگاه پرسپولیس این روزها با جدیت فراوان جذب شیخ دیاباته را دنبال می‌کند و قصد دارد تا پایان هفته او را به ایران بیاورد تا در بازه تعطیلات فیفادی، یحیی امکان آماده‌سازی این بازیکن اهل مالی را داشته باشد.

این در حالی است که روز گذشته شایعاتی پیرامون امضای الکترونیکی قرارداد از سوی دیاباته منتشر شد که از سوی باشگاه پرسپولیس تکذیب شده است. قرمزها قرار است به محض امضای الکترونیکی و ارسال مثل خبر لوکادیا، اطلاع‌رسانی کنند.

بر اساس برآورد رضا درویش، دیاباته تا روز چهارشنبه تصمیم نهایی خود را خواهد گرفت و در صورت موافقت وی، بلیت استانبول – تهران برای او تهیه خواهد شد.

نکته مهم اینکه امیرعلی حسینی، مسئول اموربین‌الملل باشگاه پرسپولیس مراحل مذاکره با شیخ دیاباته را انجام داده است.

نکته دیگر اینکه باشگاه پرسپولیس مذاکره با مهاجم سابق استقلال را از طریق ایجنت فرانسوی انجام می‌دهد و ایجنت اصلی او مجوز کار به کارگزاری از داخل ایران برای مذاکره به نمایندگی از دیاباته را نداده است.

پرسپولیس دو جای خالی در لیست بزرگسالان خود دارد و با جذب شیخ دیاباته، امکان خرید یک بازیکن دیگر هم برای این باشگاه وجود خواهد داشت.

حتما ببینید

بررسی وضعیت دانیال و فرجی در تمرین امروز

به گزارش اخبار اسپرت، دو مدافع مصدوم پرسپولیس با حضور در تمرین امروز، تحت بررسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *