گل محمدی : نباید تیم تراکتور را دست کم گرفت

به گزارش اخبار اسپرت، پرسپولیس باید به مصاف تیمی برود که تا به حال در خانه حریفانش به پیروزی نرسیده و آمار بسیار ناامید کننده‌ای در بازی های خارج از خانه دارد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

گل محمدی : نباید تیم تراکتور را دست کم گرفت

پرسپولیس در هفته سیزدهم لیگ برتر میزبان تراکتور تبریز است. حریف پرسپولیس در این فصل از رقابت‌ها نتایج ناامید کننده‌ای کسب کرده و به جای رقابت با بالای جدولی‌ها سعی می‌کند از محدوده سقوط فاصله بگیرد.

تراکتور در لیگ بیست و یکم نتوانسته به عنوان مهمان پیروز از زمین خارج شود و در بازی‌های خارج از خانه ۴ باخت و ۲ تساوی در کارنامه اش دارد. عملکرد ضعیف تراکتور در بازی‌های خارج از خانه می تواند پرسپولیسی ها را به برد در این بازی امیدوار کند اما نباید حریف را دست کم بگیرند تا یک اتفاق تلخ تکرار شود.

پرسپولیس در این فصل از رقابت‌ها در خانه فقط دو بار با نتیجه تساوی متوقف شده که مربوط به بازی با هوادار و گل گهر می‌شود. اشتباهات مکرر شاگردان گل محمدی در بازی با هوادار باعث شد تا سه امتیاز شرین خانگی از دست برود و با کلی استرس فقط یک امتیاز به پرسپولیس رسید.

از دست دادن امتیاز برابر هوادار می‌تواند درس عبرت خوبی برای شاگردان گل محمدی باشد تا این بار تراکتور پایین جدولی آن‌ها را غافلگیر نکند.

حتما ببینید

جلسه مدیران پرسپولیس با کاوه رضایی

به گزارش اخبار اسپرت، بعد از به بن‌بست رسیدن تلاش‌ها برای حضور کاوه رضایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *