اسفندیار، عبادی پور و یک آمار مشترک

به گزارش اخبار اسپرت، میلاد عبادی پور و امیرحسین اسفندیار بهترین‌های ایران به لحاظ موفقیت در سرویس بوده‌اند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

اسفندیار، عبادی پور و یک آمار مشترک

زدن سرویس خوب حالا یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت در والیبال روز دنیا محسوب می‌شود. در حقیقت دیگر کم‌تر شاهد هستیم که تیم‌های بزرگ والیبال جهان از سرویس‌های ساده استفاده کنند چرا که در این صورت به حریف اجازه داده خواهد شد که با دریافت مناسب و در ادامه استفاده از نقشه های متنوع ابتکار عمل را به دست بگیرد؛ بنابراین می‌توان گفت که در والیبال روز دنیا سرویس خوب یکی از مهم‌ترین فاکتورهای پیروزی تیم‌ها محسوب می‌شود.

تیم ملی والیبال ایران نیز در لیگ ملت‌ها عملکرد قابل قبولی را در زمینه سرویس ارائه داده است. در واقع بارها شاهد این بودیم که در طول مسابقات کار تیم ملی گره خورده بود اما سرویس‌های فوق‌العاده بازیکنانی مثل میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار و امین اسماعیل نژاد شرایط را تغییر داد.

در همین راستا و بر اساس آمار منتشر شده از سوی FIVB تا پایان مرحله گروهی، نیمیر عبدالعزیز با ۳۰ امتیاز سرویس بهترین آمار را از این حیث به خود اختصاص داده و دو ستاره ژاپنی یعنی یوکی ایشیکاوا(۲۹) و‌ یوجی نیشیدا(٢٧) در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند. همچنین دو ستاره تیم ملی ایران یعنی میلاد عبادی پور و امیرحسین اسفندیار با ١۵ سرویس در رتبه های ششم و هفتم قرار دارند و امین اسماعیل نژاد نیز در این رده‌بندی یازدهم است.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *