نفس راحت عطایی؛ بازگشت کاپیتان به تمرین گروهی

به گزارش اخبار اسپرت، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران امروز (پنج‌شنبه سوم شهریور) در تمرینات گروهی حضور پیدا کرد و همراه با سایر ملی پوشان به تمرین مشغول شد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

نفس راحت عطایی؛ بازگشت کاپیتان به تمرین گروهی

تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور در رقابت های والیبال قهرمانی جهان آماده می کند صبح امروز تمرینات توپی خود را دنبال کرد.

در تمرین امروز ملی پوشان ابتدا زیر نظر یاناس خود را گرم کردند و سپس زیر نظر کادر فنی به انجام کارهای تکنکی و تاکتیکی پرداختند. در تمرین امروز کادر فنی جدی‌تر از گذشته عملکرد بازیکنان را زیر نظر گرفت.

بهروز عطایی چندین بار در جریان تمرینات، دستور توقف داد و نکاتی را به ملی پوشان گوشزد کرد و از آنها خواست تا با جدیت و تمرکز بالا کار را دنبال کنند.

نکته قابل توجه در تمرین امروز بازگشت میلاد عبادی‌پور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به تمرینات گروهی بود. وی روز گذشته به دلیل اینکه از ناحیه پای چپ احساس درد می کرد زیر نظر کادر پزشکی به انجام تمرینات تخصصی پرداخت.

صابر کاظمی هم که به دلیل سرماخوردگی در دیدار مقابل اسلوونی غایب بود، روز گذشته در تمرینات تیم ملی حضور پیدا کرد، اما امروز اواسط تمرین به دلیل ضعف از جمع ملی پوشان جدا و زیر نظر کادر پزشکی درمان شد و استراحت کرد.

حتما ببینید

ستاره والیبال ایران به ته‌خط رسید: چه VNL وحشتناکی!

به گزارش اخبار اسپرت، ستاره سال‌های اخیر والیبال ایران بدترین تورنمنت عمر خود را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *