اسپانیول 1-3 رئال؛ صدرنشینی با دبل دیرهنگام بنزما

به گزارش اخبار اسپرت، رئال مادرید که تا دقیقه 88 برابر اسپانیول متوقف شده بود، با دو گل دیرهنگام کریم بنزما توانست 1-3 پیروز شده و صدرنشین لالیگا شود. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

اسپانیول 1-3 رئال؛ صدرنشینی با دبل دیرهنگام بنزما

رئال مادرید امشب از هفته سوم لالیگا مهمان اسپانیول بود. رئال دو بازی قبلی خود را پیروز شده بود ولی اسپانیول از دو بازی اول خود در لالیگا تنها یک امتیاز داشت. فصل قبل رئال در زمین اسپانیول باخته بود و انگیزه‌های بالایی برای این مسابقه داشت.

رئال دقیقه 12 توسط وینیسیوس به گل رسید. وینی که در بازی قبلی برابر سلتا هم گل زده بود، روی پاس عالی اورلین شوامنی توانست دروازه اسپانیول را باز کند. هافبک فرانسوی به خوبی وینیسیوس را در فضای خالی دید و پاسی عالی برای او ارسال کرد تا رئال با گل مهاجم برزیلی 0-1 پیش بیفتد.

هفت دقیقه بعد وینیسیوس روی پاس فده والورده می‌توانست دومین گلش را نیز بزند ولی توپ با اختلاف کم به بیرون رفت. دقیقه 36 شوت خطرناک تونی کروس در میانه راه با برخورد به سر مدافع اسپانیول به کرنر رفت.

دو دقیقه به پایان نیمه اول مانده بود که اسپانیول کار را برابر کرد. ضربه خوسلو را ابتدا تیبو کورتوا برگشت داد ولی در ریباند، خوسلو توانست دروازه رئال را باز کند. تعلل مدافعان رئال در این صحنه عجیب بود. نیمه اول با تساوی 1-1 به پایان رسید.

رئال نیمه دوم را هجومی شروع کرد ولی اولین موقعیت خطرناک را اسپانیول دقیقه 52 خلق کرد. یک حرکت از سمت چپ و ارسال پاس به درون محوطه جریمه برای پوئادو می‌توانست میزبان را پیش بیندازد ولی ضربه او به بیرون رفت.

دقیقه 59 بازی، تیبو کورتوا، به زیبایی شوت خوسلو را برگشت داد و اجازه نداد او گل دوم خود را بزند. ضربه خوسلو از فاصله‌ای اندک زده شده بود ولی گلر بلژیکی تسلیم نشد. رئال تیم مسلط زمین بود ولی اسپانیول روی ضدحملات خطرناک کار می‌کرد.

رئال دقیقه 62 با ضربه کریم بنزما، خطرناک ظاهر شد اما دروازه‌بان توپ را برگشت داد. پنج دقیقه بعد کریم موفق به گلزنی شد ولی پاس تونی کروس در موقعیت آفساید به او رسیده بود.

رئال که برای زدن گل برتری بی‌تابی می کرد، دقیقه 88 به هدف خود رسید. سانتر تماشایی رودریگو از سمت چپ را کریم بنزما در تیر دوم با یک بغل پا به گل تبدیل کرد تا حساب کار 1-2 شود.

کریم دقیقه 92 می‌توانست خود را دو گله کند ولی ضربه سر او را گلر اسپانیول راهی کرنر کرد. یک دقیقه بعد رئال توسط رودریگو به گل سوم رسید ولی این گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد. با دخالت VAR داور برای بازبینی صحنه رفت و ضمن اعلام ضربه کاشته برای رئال، دروازه‌بان اسپانیول را به دلیل خطا روی دنی سبایوس از زمین بازی اخراج کرد. اتفاقی که ثانیه‌ای قبل از رسیدن توپ به رودریگو رخ داده بود. هر پنج تعویض اسپانیول انجام شده بود و به همین دلیل کابررا، مدافع اسپانیول، درون دروازه قرار گرفت.

کریم ضربه کاشته را به زیبایی وارد دروازه کرد تا رئال 1-3 پیش بیفتد. او تعداد گل‌هایش در فصل جاری را نیز به سه گل رساند. در نهایت رئال این بازی را با نتیجه 1-3 به سود خود خاتمه داد و به صدر لالیگا رفت.

حتما ببینید

ژاوی هرناندز: عثمان مثل روزهای اوج نیمار بازی می‌کند

به گزارش اخبار اسپرت، ژاوی هرناندز در پایان بازی با ویکتوریا پلژن، عثمان دمبله را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *