آنچلوتی: پیروزی خارج از خانه همیشه سخت است

به گزارش اخبار اسپرت، کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که کسب سه امتیاز خارج از خانه دشوار است اما عملکرد خوب بازیکنانش شایسته این نتیجه بوده است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

آنچلوتی: پیروزی خارج از خانه همیشه سخت است

رئال مادرید شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته سوم لالیگا به مصاف اسپانیول رفت و موفق شد با نتیجه 1-3 برابر این تیم به پیروزی برسد.
آنها ابتدا با تک گل وینسیوس جونیور از حریف پیش افتادند اما نتوانستند از تک گل‌شان دفاع کنند و تیم میزبان بازی را به تساوی کشید. تلاش‌های این تیم برای به ثمر رساندن گل پیروزی تا دقایق پایانی بی‌نتیجه ماند اما کریم بنزما باز هم ناجی این تیم شد تا سه امتیاز این دیدار نیز نصیب رئال شود.
آنچلوتی پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت:« از بازیکنانم بسیار راضی هستم. کسب سه امتیاز در بازی خارج از خانه همیشه دشوار است اما ما از پویایی خوبی در این بازی برخوردار بودیم. بازیکنان بسیار خوبی در اختیار داریم و این به ما کمک خواهد کرد که تغییرات بسیاری ایجاد کنیم. همان‌طور که قبلا گفتم، ایجاد فشار نکته کلیدی در کسب پیروزی است و همه بازیکنان نقش مهمی داشتند.»

او درباره عملکرد اورلین شوامنی در این بازی اظهار داشت:«ما باید به این حرکات عادت کنیم. حفظ تعادل درست در خط میانی بسیار مهم است. آنها باید بیشتر مراقبت باشند. استفاده از سیستم چرخشی در خط میانی با تکیه بر لوکا مودریچ و فدریکو والورده است که کمی عقب‌تر بازی‌ می‌کنند و شوامنی جلو می‌رود.»
سرمربی رئال مادرید دربار تاثیر بازیکنان در تغییر نتیجه این بازی اضافه کرد:« واقعیت این است که وقتی بازی قفل می‌شود، ما باید به دنبال بازیکنانی باشیم که قدرت فیزیکی بسیاری دارند. فضای زیادی داشتیم و توانستیم از این برتری فیزیکی در لحظات پایانی نیمه دوم استفاده کنیم.»

حتما ببینید

لوا بارسا را قهرمان کند، بعد صحبت می‌کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، جوزپ پِدرِرول، مجری برنامه ال‌چیرینگیتو، معتقد است با وجود شروع بهتر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *