پنالتی گادوین منشا به تیم سابق

به گزارش اخبار اسپرت، گادوین منشا موفق شد از روی نقطه پنالتی دروازه تیم سابقش را باز کند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

پنالتی گادوین منشا به تیم سابق

استقلال در حالی موفق شد در هفته چهاردهم لیگ برتر ۳ بر ۲ مس رفستجان را شکست دهد که گادوین منشا بازیکن سابق استقلال موفق شد گل اول تیمش را از روی نقطه پنالتی وارد دروازه استقلال کند. منشا که آقای گل فعلی لیگ برتر است، اکثر گل‌هایش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده و در بازی مقابل استقلال هم این کار را تکرار کرد. پنالتی منشا به نوعی داغ دل استقلالی‌ها را هم تازه کرد.

در دربی معروف لیگ هفدهم  و پیش از پنالتی چیپ فرشید اسماعیلی که هنوز هم سوژه کری خوانی هواداران تیم رقیب است، گادوین منشا اصرار داشت ضربه پنالتی را او بزند. اما از آنجایی که منشا نیم فصل قبل بازیکن پرسپولیس بود و علیرضا بیرانوند با مدل پنالتی زدن او آشنایی داشت، مهدی رحمتی، کاپیتان وقت استقلال از دروازه بیرون آمد و اجازه نداد گادوین منشا پشت ضربه پنالتی بایستد.

گادوین منشا آن فصل تا پایان بازی‌ها با حسرت از آن ضربه پنالتی یاد می‌کرد و مدعی بود اگر اجازه می‌دادند او در دربی پنالتی بزند، مقابل پرسپولیس موفق به گلزنی می‌شد و استقلال آن بازی را می‌برد.حالا منشا با پیراهن مس رفسنجان مقابل استقلال پشت ضربه پنالتی ایستاد و موفق به گلزنی شد. البته پنالتی اش را چندان هم خوب نزد و اگر سیدحسین حسنی یک گام به جلو بر نمی‌داشت و روی خط دروازه به سمت راست خودش شیرجه می‌رفت، شانس زیادی برای مهار این پنالتی داشت.

حتما ببینید

پرونده ارسلان مطهری در کمیته تعیین وضعیت

به گزارش اخبار اسپرت، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت از باز شدن پرونده ارسلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *