اگر استقلالی هستی سکوت کن !

به گزارش اخبار اسپرت، رضا حسن زاده مدافع ملی پوش اسبق استقلال می‌گوید احمد مددی مدیرعامل پیشین این باشگاه با حرف‌هایی که زده استقلال را به حاشیه می‌کشد و صدرنشینی آبی‌پوشان را به خطر می‌اندازد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

اگر استقلالی هستی سکوت کن !

رضا حسن زاده مدافع پیشین استقلال که با این تیم قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا را نیز تجربه کرد، در خصوص صحبت‌های اخیر احمد مددی مدیرعامل اسبق آبی‌پوشان گفت: وقتی مدیرعامل باشگاه و سرمربی تیم هماهنگ باشند نتیجه‌اش این می‌شود که استقلال حالا در صدر جدول قرار دارد و همه هواداران خوشحال هستند.

حسن زاده ادامه داد: اما آقای مددی حرف‌هایی زده که نه تنها کمکی به شرایط تیم نمی‌کند بلکه آبی پوشان را وارد حاشیه خواهد کرد. آقای مددی! در دوران مدیریت شما تیم پر از حاشیه بود و هواداران استقلال بسیار ناراحت و خشمگین بودند.

شما اگر ادعا داری که استقلالی هستی و و برای این تیم کارکردی و زحمت کشیدی پس بهتر است سکوت کنی تا با حرف‌هایت تیم صدرنشین لیگ برتر به حاشیه نرود. با این مصاحبه ای که شما انجام دادی قطعا استقلال دچار حاشیه می‌شود و امیدوارم آقای آجرلو و فرهاد مجیدی بتوانند به خوبی این مسئله را مدیریت کنند.

حتما ببینید

پرونده ارسلان مطهری در کمیته تعیین وضعیت

به گزارش اخبار اسپرت، جمشید نورشرق رئیس کمیته تعیین وضعیت از باز شدن پرونده ارسلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *