استقلال قایدی را می‌خواهد، هر طور که شده!

به گزارش اخبار اسپرت، روزنامه البیان در شماره امروز خود نوشت که استقلال برای جذب قایدی با کلباء در رقابت است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

استقلال قایدی را می‌خواهد، هر طور که شده!

یکی از اهداف تابستانی استقلال، جذب مهدی قایدی از شباب الاهلی است. وینگر بوشهری که پیش از این در لیگ بیست و دوم به صورت قرضی برای آبی‌ها بازی کرده بود، فصل قبل نیز برای اتحاد کلباء بازی کرد و حالا مورد توجه هر دو تیم قرار گرفته است.

همانطور که در روزهای گذشته عنوان شد، باشگاه استقلال به صورت رسمی برای جذب قایدی با شباب الاهلی وارد مذاکره شد که البته رقم درخواستی از سوی تیم اماراتی سنگین بود و به همین دلیل عنوان شد که احتمال بازگشت وینگر بوشهری به استقلال بعید به نظر می‌رسد.

حالا اما روزنامه البیان در شماره امروز خود با تأیید مذاکرات رسمی استقلال با شباب الاهلی نوشته است که آبی‌ها قصد دارند تا این بازیکن را به صورت قرضی با بند دائمی شدن قرارداد به خدمت بگیرند.

باشگاه استقلال ایران درخواست خود را برای به خدمت گرفتن مهدی قایدی، بازیکن ۲۵ ساله ایرانی شباب الاهلی، به صورت قرضی با حق خرید در پایان فصل، به این باشگاه ارائه کرده است. قایدی پیش از این نیز در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۳ به صورت قرضی برای استقلال بازی کرده بود.

او فصل گذشته به صورت قرضی برای تیم کلباء به میدان رفت و عملکرد درخشان او باعث شد که کلباء نیز درخواست تمدید قرارداد قرضی او برای فصل جدید را داشته باشد. مدیریت شباب الاهلی هم‌اکنون در حال بررسی این دو درخواست است تا بهترین تصمیم را برای باشگاه و بازیکن اتخاذ کند.

حتما ببینید

خلاصه تنیس نواک جوکوویچ – کارلوس آلکاراس

به گزارش اخبار اسپرت، پدیده اسپانیایی به چهارمین قهرمانی خود در گرنداسلم رسید. در ادامه مطلب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *