رسمی: خداحافظی مهاجم اسطوره‌ای اروگوئه از بازی‌های ملی

به گزارش اخبار اسپرت : رسمی: خداحافظی مهاجم اسطوره‌ای اروگوئه از بازی‌های ملی. ادینسون کاوانی، ستاره فوتبال اروگوئه رسما با فوتبال ملی خداحافظی ‏کرد و گفت در کوپا آمه‌ریکا 2024 شرکت نخواهد کرد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

رسمی: خداحافظی مهاجم اسطوره‌ای اروگوئه از بازی‌های ملی

درحالیکه تنها 21 روز تا شروع کوپا آمه‌ریکا ‌‏2024 باقی مانده ادینسون کاوانی اسطوره فوتبال اروگوئه در 37 ‏سالگی اعلام کرد که با فوتبال ملی خدحافظی کرده است.

کاوانی با انتشار متنی در اینستاگرام با هواداران خداحافظی کرد. او به ‏مدت شانزده سال پیراهن تیم ملی کشورش را به تن می‌کرد.

در پیام خداحافظی کاوانی که در اینستاگرام او منتشر شد چنین آمده ‏است:” امروز تصمیم گرفتم از تیم ملی کنار بروم. ولی همیشه از ‏صمیم قلب با تیم ملی خواهم بود. درست مثل روزهایی که وظیفه‌ام ‏این بود که با آن پیراهن زیبا وارد زمین بشوم و بجنگم از این به بعد ‏به شکل دیگری با تیم ملی اروگوئه هستم”.

این دومین خداحافظی ستاره‌های قدیمی اروگوئه با تیمهای ملی در ‏روزهای اخیر است. چند روز پیش هم ماتیاس وسینو با تیم ملی ‏خداحافظی کرد با اینکه مثل کاوانی توسط مارسلو بیلسا در فهرست ‏اولیه دعوت‌شده‌ها به تیم ملی اروگوئه قرار داشت.

کاوانی فوتبالش را با دانوب اف‌سی آغاز کرد و سپس به پالرمو و ‏ناپولی رفت. ستاره اروگوئه‌ای به مدت هفت سال در پی‌اس‌جی بازی ‏کرد و نامش را به عنوان یکی از مهاجمان تراز اول دنیا مطرح کرد. او ‏سپس به منچستریونایتد و والنسیا رفت و در 2023 به آمریکای ‏جنوبی برگشت تا پیراهن بوکا جونیورز را به تن کند.

حتما ببینید

رسمی: فونسکا سرمربی میلان شد

به گزارش اخبار اسپرت، پائولو فونسکا، سرمربی سابق لیل، با قراردادی سه ساله هدایت میلان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *