موافقت مدافع بارسلونا با انتقال به منچستریونایتد

به گزارش اخبار اسپرت، سرجینیو دِست، دفاع راست آمریکایی بارسلونا، پیشنهاد منچستریونایتد را قبول کرده و تصمیم خود را به اطلاع مدیران بارسا نیز رسانده است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

موافقت مدافع بارسلونا با انتقال به منچستریونایتد

ژاوی پیش از پایان فصل گذشته فهرست مازاد بارسلونا را مشخص کرد و این موضوع را به بازیکنان حاضر در فهرست نیز اطلاع داد. با این حال بارسا چندان در فروش این بازیکنان موفق نبوده است.
بازیکنانی چون مارتین برایثویت، ممفیس دیپای و سرجینیو دِست همچنان در این تیم حضور دارند و هرچند مذاکراتی برای جدایی آنها صورت گرفته اما هیچ اتفاقی به صورت رسمی رخ نداده است.
ژاوی در نشست خبری هفته گذشته خود با لحنی سرد و خشن در پاسخ به سوالی درباره شرایط دِست گفت:«او به خوبی نظر باشگاه را می داند. به دِست اعلام کرده‌ایم که باید برود.»

امروز دیاریو اسپورت نوشت که دِست از بین پیشنهادات خود در نهایت قبول کرده که راهی منچستریونایتد شود و این موضوع را به اطلاع مدیران بارسا نیز رسانده است. یونایتد روز گذشته انتقال آنتونی را از آژاکس با 100 میلیون یورو نهایی کرد و حالا قصد دارد یک بازیکن سابق دیگر آژاکس را جذب کند. دِست در آژاکس زیر نظر اریک تن‌هاخ، مربی جدید یونایتد، عملکرد بسیار خوبی داشت و حالا دوست دارد بار دیگر با این مربی هلندی کار کند. دِست تابستان 2020 با اصرار رونالد کومان از آژاکس به بارسلونا پیوست.

طبق این گزارش، یونایتد دِست را به صورت قرضی می خواهد و تنها بخشی از دستمزد او را پرداخت خواهد کرد. بسیار بعید است که یونایتد دِست را به شکل دائمی بخرد و حالا همه چیز به تصمیم نهایی مدیران بارسا بستگی دارد. به نظر می رسد در نهایت بارسا شرایط یونایتد را قبول خواهد کرد.

حتما ببینید

ژاوی هرناندز: عثمان مثل روزهای اوج نیمار بازی می‌کند

به گزارش اخبار اسپرت، ژاوی هرناندز در پایان بازی با ویکتوریا پلژن، عثمان دمبله را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *