تمدید قرارداد محمد عمری و علی جودکی با پرسپولیس

به گزارش اخبار اسپرت ، پرسپولیس قرارداد ۲ بازیکن جوان خود را در حالی تمدید کرد که طی سال های اخیر یحیی گل محمدی کمتر فرصت بازی به شاگردان جوانش را داده است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

تمدید قرارداد محمد عمری و علی جودکی با پرسپولیس

 در روزهایی که مدیران باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم جدید تحت‌فشار هستند، آنها هر کاری می‌کنند جز همین یک کار! در تازه‌ترین پرده از این دست اتفاقات، ۲ بازیکن جوان پرسپولیس با حضور در دفتر مدیران باشگاه قرارداد خود را برای مدت طولانی تمدید کردند. آنها محمد عمری و علی جودکی هستند. عمری وینگر و مهاجم است و یکی، ‌دو بار که دقایق کوتاهی به زمین رفته جلب‌توجه کرده است. جودکی هم در پست دفاع چپ بازی می‌کند. قرارداد نفر اول به‌مدت ۵ سال و قرارداد نفر دوم برای ۳ سال تمدید شده است.

طبیعتا اقدام پرسپولیس در این زمینه قابل‌ستایش است. امیدواریم این ۲ بازیکن در آینده به فوتبالیست‌های بزرگی تبدیل شوند و باشگاه از ناحیه تمدید قرارداد اخیر سود مالی و فنی چشمگیری ببرد. با این حال فقط امضای چند کاغذ و گرفتن یک عکس یادگاری کافی نیست. جوانان بیش از اینکه به قراردادهای چندساله نیاز داشته باشند، محتاج اعتماد کادر فنی هستند. صادقانه باید گفت در پرسپولیس چنین فرصتی از جوانان دریغ شده است. کادرفنی این تیم حاضر است در سوپرجام امید عالیشاه مصدوم را به میدان بفرستد و آسیب‌دیدگی او را تشدید کند، اما به محمد عمری بازی ندهد. همچنین در پست دفاع چپ تا به حال بازیکنان غیرتخصصی مثل وحید امیری و علی شجاعی به میدان رفته‌اند اما علی جودکی یک‌بار هم محک نخورده است. اگر قرار است تمدید کنید و آنها را روی نیمکت نگه دارید، چه بهتر که همین حالا این بچه‌ها را ول کنید بروند دنبال سرنوشت خودشان.

حتما ببینید

جلسه مدیران پرسپولیس با کاوه رضایی

به گزارش اخبار اسپرت، بعد از به بن‌بست رسیدن تلاش‌ها برای حضور کاوه رضایی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *