ستون‌هایی شبیه مالدینی: رویای قهرمانی آتزوری

به گزارش اخبار اسپرت، کارلو آنچلوتی اخیرا گفت ایتالیا فقط یک بازیکن کلاس جهانی دارد، اما یک نسل جوان در آتزوری ظهور کرده که می‌خواهد همه را انگشت به دهان کند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

ستون‌هایی شبیه مالدینی: رویای قهرمانی آتزوری

دیروز لوچانو اسپالتی در حالی که حرکات کششی انجام می‌داد به عکاسان لبخند زد و گفت: «ببینم چطور می‌توانید یک عکس خوب از من بگیرید، نه؟».

اسپالتی برای تمرین یکشنبه یک بازی دستگرمی کوچک پشت درهای بسته (15 دقیقه باز، اما برای مطبوعات) در برابر یک حریف بسیار ویژه یعنی تیم زیر 17 ساله‌های بروسیا دورتموند تدارک دیده بود.

چند صد ایتالیایی مقیم آلمان به امید دیدن ستاره‌های محبوب خود به درهای کمپ آتزوری در ایزرلون نزدیک شده بودند و لوچانو در نهایت تسلیم شد: آنها می‌توانند وارد شوند. و حتی بیش از یک ساعت نیز همانجا ماندند و تمرین را تماشا کردند.

یک تمرین شاد و خندان که نشان می‌داد ایتالیا بعد از پیروزی برابر آلبانی کاملا به آینده خوشبین شده است. ایتالیا تغییر مود داده و آن بدبینی عمومی، آن تردیدها در مورد تیم جوانی که در مرحله مقدماتی خوب بازی نمی‌کرد و آن سوء‌ظن به نسلی که اصولاً استعداد نسل قبل را ندارد، فعلا فراموش شده‌اند.

ایتالیایی‌ها دیدند که تیم در بازی پرتنش و حساس برابر آلبانی خوب و جنگنده کار کرد و یک گل زود هنگام را با دو گل جواب داد. با دیدن این همبستگی، بسیاری از منفی‌گرایی‌ها به سرخوشی تبدیل شده است، با ستون‌هایی مانند بارلا، جورجینیو، دوناروما، دی لورنزو یا کیه‌زا و ستاره‌های تازه واردی مصل اسکاماکا، کالافیوری، باستونی و فراتزی، ایتالیا چهره‌ای دیگر از خود نشان داد و حالا جرأت می‌کند دوباره رویاپردازی کند، درست مانند سال 2021.

ایمان به اسپالتی یک بار دیگر روی جلد مطبوعات ایتالیا که هرگز واقعاً به لوچانو اعتقاد نداشتند، رفته است. به دور از کاتناچوی کلاسیک، لوچانو احترام همه حتی رسانه‌ها را نیز به دست آورده است.

بازی بعدی پنجشنبه برابر اسپانیا، صدرنشین گروه است ولی ایتالیا حالا رویایی برای دوردست‌ها دارد، رویای دفاع از عنوان قهرمانی.

حتما ببینید

اختصاصی – فلاح گران‌ترین بازیکن لیگ ایران!

به گزارش اخبار اسپرت، سامان فلاح با انتقال به استقلال رکوردی جالب را در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *