سرمربی پیشین تیم ملی: بهترین نمره را به عطایی می‌دهم

به گزارش اخبار اسپرت، بهترین نمره را به عطایی و شاگردانش می‌دهم، کادرفنی ایران هنر خود را نشان داد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

سرمربی پیشین تیم ملی: بهترین نمره را به عطایی می‌دهم

مصطفی كارخانه مربی والیبال در گفتگو با رادیو ورزش در خصوص بازی ایران و لهستان گفت: ما با بضاعت ۴۰ الی ۵۰ درصدی به مسابقات رفتیم و بعد از بازی سرمربی تیم لهستان بازی بازیکنان تیم ما را تحسین كرد. در حال ساختن تیم جدید هستیم و برخی از آنها هم آسیب دیده بودند، اما بازی به بازی بهتر شدیم.

كارخانه در ادامه گفت: به آقای عطایی و همكارانش بهترین نمره را می‌دهیم. كادر فنی هنر خود را نشان داد و با صبوری و تحمل در مورد انتقادات بعد از باخت در برابر ژاپن و هلند، باعث شد بازیكنان بعد از آن خودشان را پیدا كنند. برد برابر آمریكا و لهستان خودباوری ما را بیشتر كرد. هر چه جلوتر آمدیم تیم منسجم‌تر شد. ما این بازی‌ها را تیمی بردیم.

اشاره بعدی کارخانه به بازیهای ایران و لهستان است: ما چهار ست پا به پای لهستانی‌ها بازی كردیم. لهستان تیم اول دنیاست. كادر فنی و بازیكنان هر كاری كه لازم بود انجام دادند. یادمان نرود ما با بضاعت ۴۰ الی ۵۰ درصدی بودیم. در بازی پنجم شروع خوبی نداشتیم و زمانی در ۱۵ تایی عقب باشیم كار سخت تر می‌شود.

سئوال بعدی از کارخانه درباره آینده تیم ملی والیبال ایران بود . او در پاسخ گفت: به آینده این تیم خیلی می‌توان امیدوار بود. صادقانه باید گفت در والیبال راه روشنی داریم و باید تجربه كسب كنیم تا روند تیمی قوی‌تری را داشته باشیم.

وی در پایان گفت: ما نسبت به سال گذشته با مربی خارجی، امسال عملكرد بهتری داشتیم.

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *