رسمی: ستاره ژاپنی به بایرن مونیخ پیوست

به گزارش اخبار اسپرت، هیروکی ایتو، مدافع اشتوتگارت، امروز با قراردادی 4 ساله به ارزش 30 میلیون یورو به بایرن مونیخ پیوست. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

رسمی: ستاره ژاپنی به بایرن مونیخ پیوست

باشگاه بایرن مونیخ از امضای قرارداد با هیروکی ایتو تا تابستان 2028 خبر داد. باوارایی‌ها با فعالسازی بند فسخ 30 میلیون یورویی قرارداد ایتو با اشتوتگارت این مدافع ژاپنی و چپ پا را به خدمت گرفتند. این مدافع 25 ساله که 18 بار برای تیم ملی ژاپن به میدان رفته، 97 بار برای اشتوتگارت بازی کرد.

هیروکی ایتو پس از رسمی شدن انتقالش گفت: «برای من افتخار بزرگی است که می‌توانم برای یکی از بزرگترین باشگاه‌های جهان بازی کنم. نام بایرن مونیخ در ژاپن شهرت خوبی دارد. من در اشتوتگارت تمام تلاشم را کردم و از این باشگاه سپاسگزارم. اکنون من مشتاقانه منتظر چالش جدید در مونیخ هستم و می‌خواهم سهمی در راه کسب عناوین زیاد بایرن داشته باشم. برای من، بایرن باشگاهی عالی است.»

مکس ایبرل، مدیر ورزشی بایرن، نیز گفت: «خوشحالیم که هیروکی ایتو را برای بایرن به خدمت گرفتیم. ما بازیکنان با انگیزه و گرسنه موفقیت می‌خواهیم تا انرژی جدیدی به ارمغان بیاورند و هیروکی همه چیزهایی را که ما می‌خواهیم، دارد. او بازیکنی است که چالش‌ها را می‌پذیرد، بر آنها غلبه می‌کند و به طور مداوم راه خود را رو به جلو باز می‌کند. او 25 ساله ولی بسیار باتجربه است. ایتو می‌تواند فشارها را تحمل کند و یک نیروی تقویتی واقعی برای ما خواهد بود.»

کریستوف فروند، رئیس بایرن، نیز گفت: «هیروکی ایتو در اشتوتگارت بازیکن قابل اعتمادی بود. او به طور مداوم بازی‌های سطح بالایی ارائه می‌کرد و بنابراین مورد توجه برخی از باشگاه‌های بزرگ خارجی نیز قرار گرفت. هیروکی قد بلند و تهاجمی است. او پای چپ قدرتمندی دارد و بازیساز متبحری است. او می‌تواند در سمت چپ دفاع یا در مرکز زمین بازی کند.»

حتما ببینید

خلاصه تنیس نواک جوکوویچ – کارلوس آلکاراس

به گزارش اخبار اسپرت، پدیده اسپانیایی به چهارمین قهرمانی خود در گرنداسلم رسید. در ادامه مطلب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *