حضور مهدی طارمی در تیم ملی قطعی می شود

به گزارش  اخبار اسپرت ، نامه فدراسیون فوتبال ایران برای حضور لژیونرها در اردوی تیم ملی به بهانه بازی با عراق و امارات به زودی ارسال می‌شود و یکی از بازیکنان مدنظر اسکوچیچ برای دعوت مهدی طارمی است. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

مهدی طارمی که به دلیل یک سوء تفاهم برای بازی با لبنان و سوریه به اردوی تیم ملی دعوت نشده بود یکی دو هفته پیش در تماس با سرمربی کروات تیم ملی به این ماجرا پایان دهد و حالا آماده است یک بار دیگر با حضور در اردوی تیم ملی در صعود ایران به جام جهانی نقش ایفاء کند. 

حضور مهدی طارمی در تیم ملی قطعی می شود

تیم ملی فوتبال ایران هم اکنون با ۱۶ امتیاز از ۶ بازی در صدر جدول گروه A قرار دارد و در صورت شکست تیم‌های عراق و امارات ممکن است پیش از پایان بازی‌های مقدماتی صعود خود را به جام جهانی قطعی کند. 

مهدی طارمی درحالی مهیای حضور در اردوی تیم ملی می شود که در بازی‌های اخیر موفق به گلزنی برای تیم پورتو نشده است. با این حال اسکوچیچ حتی پیش از تماس مهدی طارمی او را بهترین بازیکن پورتو قلمداد کرد. سرمربی پورتو هم در آخرین مصاحبه اش گفته بود برای ما تاثیر گذاری مهدی طارمی در ترکیب پورتو مهم است نه گلزنی اش. البته مهدی طارمی که در بازی با بنفیکا هم فرصت‌های خوبی برای گلزنی از دست داده بود امیدوار است پیش از حضور در اردوی تیم ملی فوتبال ایران به ناکامی خود در گلزنی برای پورتو پایان دهد. 

حتما ببینید

هدیه جالب مورینیو بعد از اولین پیروزی فصل

به گزارش اخبار اسپرت، ژوزه مورینیو به بازیکنان و کادرفنی رم پس از پیروزی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *