تلاش پرسپولیس در جذب شیمبا تا قبل از بازی با فولاد

به گزارش اخبار اسپرت، بعد از استقلال که ابتدای فصل مهاجم برزیلی فولاد خوزستان را می خواست حالا به نظر می‌رسد یحیی گل‌محمدی هم نظر مثبتی روی شیمبا دارد. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

تلاش پرسپولیس در جذب شیمبا تا قبل از بازی با فولاد

پرسپولیس طی روزها و هفته‌های آینده باید دوبار بافولادخوزستان بازی کند یکی روز شنبه در هفته اول دور برگشت رقابتهای لیگ برتر و دیگری هجدهم بهمن ماه در سیرجان برای فتح سوپرجام.

بحث حضور احتمالی شیمبا در پرسپولیس از این جهت حساسیت بیشتری پیدا می کند که پرسپولیس باید دوبار با فولاد بازی کند و مدافعان این تیم مقابل شیمبا قرار بگیرند. اگر پرسپولیسی‌ها بتوانند این بازیکن را زودتر جذب کنند طبعاً هم تیم خودشان را در خط حمله تقویت کرده اند و هم خط حمله فولاد ضعیف می شود به همین خاطر خیلی بعید است که گرشاسبی و نکونام با جدایی شیمبا و حضور او در پرسپولیس موافقت کند اما به هر حال به نظر می رسد که یحیی گل محمدی مثل فرهاد مجیدی نظر مثبتی روی این مهاجم برزیلی ۴۰ ساله دارد.

استقلال ابتدای فصل نفراتی چون صالح حردانی و شیمبا را هم از فولاد می‌خواست و قبل از آن زبیر نیک نفس و عارف آقاسی را جذب کرده بود اما در نهایت مجیدی و استقلالی ها نتوانستند دو بازیکن دیگر را بخرند. حالا هم پرسپولیس بعد از مصدومیت آل کثیر به خرید شیمبا فکر می‌کند و شاید بتواند این مهاجم برزیلی را جذب کند اما هرچه هست اهمیت این خبر وقتی بیشتر می‌شود که بدانیم پرسپولیس و فولاد باید دو بازی مهم را مقابل یکدیگر برگزار کنند. فولادی‌ها در جام حذفی هم حذف شدند و حالا همه امیدشان به لیگ برتر است البته آنها یکی از دو نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا هم هستند و طبعاً جواد نکونام برای این مسابقات حساب خاصی روی شیمبا باز کرده است به همین خاطر پرسپولیس اگر این بازیکن را می‌خواهد به قول معروف باید سر کیسه را حسابی شل کند.

حتما ببینید

رختکن پرسپولیس یک اسم را فریاد می‌زند: آقا وحید!

به گزارش اخبار اسپرت، وحید امیری یکی از چهره‌های ویژه پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *