ناگلزمان تمام منافذ جاسوسی اسپانیا را بست!

به گزارش اخبار اسپرت، یولیان ناگلزمان و مدیران تیم ملی آلمان تدابیر خاصی را برای آخرین تمرین پیش از بازی برابر تیم ملی اسپانیا در نظر گرفته‌اند. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

ناگلزمان تمام منافذ جاسوسی اسپانیا را بست!

تیم ملی آلمان جمعه شب در چارچوب مسابقات مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۴ باید با حمایت تماشاگران و در یکی از دشوارترین بازی‌های این تورنمنت روبروی تیم ملی اسپانیا به میدان برود تا تکلیف یکی از چهار تیم صعود کننده به مرحله نیمه نهایی مشخص شود.

تمرینات تیم ملی آلمان در چند روز اخیر برگزار شده اما به نظر می‌رسد که یولیان ناگلزمان و سایر مدیران این تیم قصد دارند که تدابیر خاصی را برای برگزاری آخرین تمرین پیش از این بازی که روز پنجشنبه برگزار خواهد شد در نظر بگیرند تا راه ارائه هرگونه اطلاعاتی به حریف را بسته باشند.

روزنامه آلمانی بیلد خبر داده است که سرمربی تیم ملی آلمان تمام تلاشش را به کار گرفته است تا مطمئن شود که هیچ خبری از تمرینات سری آلمان پیش از بازی حساس برابر اسپانیا به بیرون درز نخواهد کرد. فنس‌های محوطه زمین تمرین این تیم با پارچه‌های بزرگ و بلند پوشانده شده است.

نیروهای امنیتی وظیفه دارند در طول برگزاری این تمرین به صورت جدی تمام اطراف را در نظر داشته باشند و حتی یک پلیس اسب سوار هم از این تیم مراقبت خواهد کرد که اقدامات عجیبی در آستانه این بای حساس به نظر می‌رسد. حتی اگر فردی از این محوطه رد شود، نیروهای امنیتی با صدای بلند موسیقی او را دنبال خواهند کرد تا هیچ صدایی از زمین تمرین به بیرون نیاید.

حتما ببینید

خلاصه تنیس نواک جوکوویچ – کارلوس آلکاراس

به گزارش اخبار اسپرت، پدیده اسپانیایی به چهارمین قهرمانی خود در گرنداسلم رسید. در ادامه مطلب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *