نیکولا گربیچ: ایرانی‌ها برای بازی با ما بسیج می‌شوند!

به گزارش اخبار اسپرت، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان معتقد است برای صعود به نیمه‌نهایی لیگ ملت‌ها کار سختی برابر شاگردان عطایی خواهد داشت. در ادامه مطلب با سایت اخبار اسپرت ما را همراهی کنید.

نیکولا گربیچ: ایرانی‌ها برای بازی با ما بسیج می‌شوند!

آخرین دور بازی‌های گروهی از مرحله اصلی لیگ ملت‌های امسال در گدانسک برگزار شد. لهستان که بازی اول با نتیجه 2-3 مقابل ایران شکست خورده بود، در سه بازی بعدی مقابل چین، هلند و اسلوونی به پیروزی رسید.

نیکولا گربیچ در خصوص این بازی‌ها می‌گوید: “دو سه روزی فرصت دارم تا آمارها را تحلیل کنم و نتیجه بگیرم. این یک رشته زیبا است که همیشه در آن شگفت زده می شوید. انتخاب چهارده نفر از این گروه هفده نفره که به بولونیا پرواز خواهند کرد دشوار خواهد بود. تصمیم بسیار سختی در انتظار من است.”

او در ادامه در خصوص نتایج خوب لهستان در مرحله گروهی گفت: “هیچ سورپرایز بزرگی وجود نداشت. من از اینکه بازیکنان چگونه به انتظارات من از بازی خود پاسخ دادند بسیار راضی هستم، اما می‌دانستم که آنها چه کاری می‌توانند انجام دهند و تعجب نمی کنم که نتایج این مرحله چگونه به نظر می رسد. بازیکنان فلسفه کار من را درک کردند و به همین دلیل این مسابقات به این شکل بود.”

شاگردان نیکولا گربیچ در صورت پیروزی در مرحله یک چهارم نهایی مقابل ایران، در مرحله نیمه نهایی با برنده زوج آمریکا و برزیل دیدار خواهند کرد. اما گربیچ از بازی با ایران به آسانی نگذشته و در این رابطه از صعود مطمئن نیست:”بازی بسیار سختی خواهد بود. این تیم همیشه برای دیدار با ما بسیج می شود و اخیرا هم کمی ما را غافلگیر کرده‌اند. باید بازی با آنها را تحلیل کنم تا نتیجه بگیرم.”

حتما ببینید

معنوی‌نژاد: امیدوارم برابر برزیل دل مردم را شاد کنیم

به گزارش اخبار اسپرت، دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: اینجا مسابقات قهرمانی جهان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *